Tesla L7 3G tablet - problem

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Imam tablet tesla L7 3G. Tablet uopste nece da se upali. Kada pokusam da ga uplaim pise samo tesla i to vrti u nedeogled i nikako ne uspeva da se upali. Jedino mogu da udjem u njegov recovery, ali nista vise od toga. Probao sam da odradim wipe data factory reset preko recovery-a i isao sam na reboot system,ali se tablet ni posle toga nije uplaio.

Cisto da vam kazem i to da tablet imam vec godinu dana i da sam ga odavno rootovao i sve je radilo ok dok nisam odlucio da odradim reset na fabricka podesavanja i kada sam ga resetovao na fabricka podesavanja ponovo sam uspesno odradio root i tablet se upalio, ali se posle toga ugasio i vise ne mogu da ga upalim.

Da li neko ima neko resenje za ovaj problem?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
1700 din je ubacivanje softwera u ovo smece od tableta. Juce sam zvao comtrade da pitam.

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Sredili su mi u ovlascenom servisu tablet i poslali ga sledeceg dana. Odusevili su me brzinom :)

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Samo da vam javim da mi se smucio ovaj glupi tablet i da sam ga rasparcao na komade. Da znate samo kako izgleda kada se nasilno rastavi :D Kao da ga je neko dete od 5 god pravilo

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top