Teledunet addon za XBMC

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
boki uz duplu anu....:roll: sta ima umjesto al jazeera sport 1 i 2 sad....jel su uopste aktivni....znam da postoji bein sports bez broja iza ali nigde ga jos nisam vidio.....

Iz cata sam te spaso ali vidim da cu vrlo brzo da ti promenim nik u Marko Rojs ili Borusia Dortmund.....:roll:....Nocevas u temi Internet Tv a mene pitas sta je sa jazzera 1 i 2.......sta je, pojela maca i pretvorila u bein......:roll:
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki legendo ... Samo to cu reci :D

Ma jok.......ja sam samo onaj koji sklapa kockice jednog mozaika i postavlja ih na svoje mesto.Jako uspesnog mozaika bar ja smatram.Godinama sam na netu,bio u stafu raznoraznih foruma ali ovakve umetnike i strucnjake u stafu bez lazne skromnosti retko koji forum ima,niti sam igde sreo....Mislim da uz timski rad mogu napraviti gotovo sve sta se zamisli...prost primer...Sinoc smo pricali o teledunet Id u ovoj temi i ja sam kontaktirao najmladjeg clana stafa ,koji je buducnost ovog foruma i naravno za koju godinu programer, objasnio mu sta treba tako da ce danas najverovatnije biti i gotov program za auto vadjenje teledunet id (ako sve protekne u najboljem redu)...Te ce korisnicima i to biti omoguceno,da startovanjem programa dobiju id bez ikakvog racunanja...

To je to.....vrsni majstori uz dobru kordinaciju i saradnju mogu svasta napraviti i uraditi...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Jos trenutak da se udaljim od ove teme......

obecano i ucinjeno.....

UozxKm.png


http://serbianforum.org/threads/internet-tv-skripte-i-aplikacije.471085/#post-1323077
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Samo da kažem da je add on Teledunet ponovo počeo da radi sa beIN sportovima.
Mada pomalo koči.Ne znam da li je do brzine kod mene ili je do njih.6 Mb/s
 
Natrag
Top