Tajne muškog seksepila

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Tajne muškog seksepila



Da li ste se nekada zapitali u čemu je tajna muškog seksepila i šta je to što utiče da muškarac u očima žene ostane seksi i kada se prevaziđe faza super izgleda.

v142146p0.jpg


Istina je da ste otkinuli na njegove bicepse, tricepse, "pločice" na stomaku i da ste mu se predali na prvu loptu zbog njegovog očaravajućeg izgleda, ali sve to zajedno na njemu vam je vremenom dosadilo. Da li ste se nekada zapitali u čemu je tajna muškog seksepila i šta je to što utiče da muškarac u očima žene ostane seksi i kada se prevaziđe faza super izgleda.

Ličnost

Zvuči kao kliše i otrcana fraza, ali je istina. Tamo gde postoji veza biće i mnogo konverzacije. Ukoliko jedna strana ne učestvuje u razgovorima, ostalo će se uskoro ugasiti, piše list "Glas".

Muškarac, koji može da se uključi u diskusiju iz bilo koje oblasti, kao recimo istorije, gastronomije, književnosti... zainteresovaće svaku ženu. Ako mu pođe za rukom da stimuliše vaš mozak, velike su šanse da će vas stimulisati i u... znate već čemu.

Negovan izgled

Briga o dobrom izgledu donosi velike poene kod pripadnica nežnijeg pola. Ne govorimo o baji u "markiranom"odelu, već o momku sa ličnim stilom, svojstvenom samo njemu. Još više pali diskretan trag parfema koji ostaje za njim.

Osećaj za ritam

Muškarac koji sa istim žarom može da sluša različite muzičke stilove pokazuje svoju strast prema životu i ono što ima da ponudi. I tu nije kraj. Dok mrda kukovima u brzom ritmu ili đuska nešto sporije otkriće vam kakvog je temperamenta. Neki ljudi baš nikada ne igraju, ali ako je on jedan od njih, muziku biste mogli da iskoristite kao odličnu podlogu za neku drugu, nešto intimniju aktivnost.

Da li je veličina važna?

Veličina polnog organa je važna, ali ne onako kako to mnogi muškarci misle. Veliki polni organ može da povredi ženu, povećane su šanse da dođe do neke infekcije, a sam seksualni čin i nije tako prijatan. Samosvestan muškarac, koji je zadovoljan svakim delom svog tela, mnogo više privlači od stidljivka koji razmišlja da li uopšte da se skine.

Najvažnija je dobra higijena. Seksi tip će koristiti celo telo da bi uživao u seksu i neće mu biti važno što njegov polni organ nije veličine telefonske slušalice. Veliki je stimulans kada muškarac strasno i senzualno poljubi ženu, a onda odjednom stane, čak i ako zna da ona želi nastavak više od bilo čega..

Preuzimanje inicijative

Kada muškarac nazove telefonom i kaže: "Obuci se seksi, izlazimo", to nagoveštava mnogo uzbuđenja.

Možda ovaj primer spada pod kategoriju opšteg mesta, ali inicijativa koju on preuzima i planovi koje pravi velika su stvar. To može da bude bilo šta - od piknika do šetnje u parku.

Žene vole da im se ugađa, pa kada postane deo njegovih interesantnih izlazaka, vratiće mu istom merom. Reciprocitet je ključ za uspešne duge veze. Sve što uradite neće proći nezapaženo.


Izvor: Mondo
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Ličnost

Zvuči kao kliše i otrcana fraza, ali je istina. Tamo gde postoji veza biće i mnogo konverzacije. Ukoliko jedna strana ne učestvuje u razgovorima, ostalo će se uskoro ugasiti, piše list "Glas".

Muškarac, koji može da se uključi u diskusiju iz bilo koje oblasti, kao recimo istorije, gastronomije, književnosti... zainteresovaće svaku ženu. Ako mu pođe za rukom da stimuliše vaš mozak, velike su šanse da će vas stimulisati i u... znate već čemu.


Ovo je jedino što kod mene pali. Ako je zanimljiv, šarmantan, ume da me nasmeje - sasvim mi je dovoljno da znam i sve ostalo o njemu. :)
 
Natrag
Top