Tabu tema: Analni seks

Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
ne vidim razlog zasto da ti odgovorim jer ako to ne znas ili imas 3 godine ili ti smrde noge (obe varijante su moguce)

whatever.gif


Bice da ovde neko nije razumeo pitanje...
emptyhead.gif


Pojasnicu...

Nije mi jasno sta znaci da " devojke to vole vise nego zene " ? :dntknw:

Nisam znao da devojke i zene na razlicite nacine uzivaju u sexu...
bagonhead.gif

Ako kad kazes devojka mislis na osobu zenskog pola koja nije u braku, a kad kazes zena mislis na onu u braku...

A, ako pod devojka podvodis zensku osobu koja je nevina, a pod zene one koje to nisu... onda si onim sto si rekao tresnuo nevidjenu glupost... wacko2

Ili ti znas neku razliku izmedju devojke i zene koja meni nije poznata, a u tom slucaju bio bih zahvalan da mi skines mrak sa ociju... :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
28.06.2010
Poruka
48
Po meni , analni sex je tabu tema jos samo u Zimbabveu i Uzbekistanu... Ako prija zenskoj osobi , nema razloga da se muskarac ne potrudi da zadovolji damu na taj nacin... Analni otvor je isto tako jaka erogena zona , kao i klitoris... Samo , to treba hteti i znati odraditi....
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Ako budes imao prilike saznaces

P.S. vidim da koristis image skinute sa gay-serbia, tako da sumnjam mozda neces ni imati prilike


growup.gif


A, da ti i skoro nestali ( dan, dva pre nego sto si se ti pojavio) korisnik San Andreas niste slucajno dve licnosti u istom telu?

Nego kad si vec tako mudar i prepun zivotnog iskustva, sto onda ne budes covek pa ne prosvetlis one koji to nisu?
Evo javno priznajem:32 godine nisam uspeo da otkrijem koje su to razlike izmedju devojke i zene...zivim u neznaju... :dntknw:

Prosvetli me ,molim te!


PS. Jbg, opste je poznato da je gay populacija jako kreativna i sklona umetnosti, pa sto od njih ne uzeti ono sto valja?
 
Učlanjen(a)
18.10.2010
Poruka
45
Meni analni sex nije bas prijao... Ali mom decku jeste... Sta znam, nije me bolelo, ne smeta mi, ali me ne pali jbg, ne znam sto...
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Meni nisu jasni ni žene ni muškarci koji mrze homoseksualce a onda oni sami upražnjavaju analni seks.
Koja je razlika analnog seksa između dva muškarca i muškarca i žene?
Nema
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Meni nisu jasni ni žene ni muškarci koji mrze homoseksualce a onda oni sami upražnjavaju analni seks.
Koja je razlika analnog seksa između dva muškarca i muškarca i žene?
Nema



Ima Andrija, ima. I to bitna. Razlika je u broju prisutnih jaja.
Svaki seks za koji se muškarac i žena dogovorno odluče je dobar seks. I nije tabu.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top