system cannot find path specified error

Član
Učlanjen(a)
02.01.2012
Poruka
4
e ovako,desava mi se da kad downloadujem neki program i pokrenem instalaciju izbaci mi error poruku "system cannot find path specified" nakon toga sam preinstalirao sistem,formatirao hdd i krenuo sve ispocetka,skinuo drivere,neke programe i sad o5 isto kad pokrenem instalaciju izbaci mi isti error message.koristim windows xp sp3,imam sve drivere instalirao sve updateve itd.
 

Prilozi

  • untitled.jpg
    untitled.jpg
    91,7 KB · Pregleda: 32
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Nisi napisao, za koje programe konkretno vazi taj error (ili je to samo kod Everest-a, skini bolje AIDA64), to se uglavnom dogadja kada je preuzimanje programa, prekinuto pred kraj i da li si siguran da su potpuno preuzeti?
Druga stvar, sve sto preuzimas, skidaj u poseban folder na D particiju, dakle namesti putanju pretrazivaca ili torrent client-a da skida na D.
Trece, instaliraj neophodne jezike, NET Framework 3.5, Visual C++ 2005, 2008, i 2010 sa SP1 (naravno za x86 - 32-bit OS), JAVA, zatim restart i probaj ponovo.
EDIT: Instaliraj i Windows Installer 3.1:
Kod:
 http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=25



 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
slazem se sam nikolajub...i da,iako mislim da je resenje u tome sto je napisao nikolajub,probaj ovo za svaki slucaj(mada sumnjam da je do toga)>>Deaktiviraj AV i opet skini taj program i vidi da li ce onda raditi...posto u nekim slucajevima se desi da AV neki cist fajl detektuje kao malicijus i tokom preuzimanja(fajla) ga osteti...
 
Natrag
Top