UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.983
Sygic Car 15.6.0

SygicInCar posebno je optimizovan za rad sa car’s built-in in-dash sistemom i tipke dashboard/steering-wheel.
Sygic navigacija radi na Android uređajima i spaja se sa kontrolnom pločom vašeg automobila putem MirrorLink®.
Samo povežite svoj pametni telefon sa sistemom automobila putem USB kabla, i spremni ste za upotrebu.
01_car_navi_660x350_c.jpg


Uputstvo
- Ako nemate, preuzmite mape samo sa - Sygic PC maps DOWNLOADER
- Dodajte svoje fajlove (glas SygicInCar/Res/voices, rute, itd)
- Instalirati apk

Apk + base folder

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.983
Sygic Car 15.6.1

SygicInCar posebno je optimizovan za rad sa car’s built-in in-dash sistemom i tipke dashboard/steering-wheel.
Sygic navigacija radi na Android uređajima i spaja se sa kontrolnom pločom vašeg automobila putem MirrorLink®.
Samo povežite svoj pametni telefon sa sistemom automobila putem USB kabla, i spremni ste za upotrebu.

5ab37e97dd04.png

Uputstvo
- Ako nemate, preuzmite mape samo sa - Sygic PC maps DOWNLOADER
- Dodajte svoje fajlove (glas SygicInCar/Res/voices, rute, itd)
- Instalirati apk

Apk + base folder

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Sygic car isproban na mobitelu samsung galaxy j5 i radi savršeno sa mapama Here 2017.03 ovdje kod mene po Hrvatskoj
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.983
Sygic 15.7.0

SygicInCar posebno je optimizovan za rad sa car’s built-in in-dash sistemom i tipke dashboard/steering-wheel.
Sygic navigacija radi na Android uređajima i spaja se sa kontrolnom pločom vašeg automobila putem MirrorLink®.
Samo povežite svoj pametni telefon sa sistemom automobila putem USB kabla, i spremni ste za upotrebu.

5ab37e97dd04.png


Uputstvo
-
Kopirajte folder - com.sygic.incar - u - Android/data
- Ako nemate, preuzmite mape samo sa - Sygic PC maps DOWNLOADER
- Dodajte svoje fajlove (glas - com.sygic.incar/Res/voices ; rute - com.sygic.incar/Res/itinerary, itd)
- Instalirati apk

Apk + base folder

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
Ja nisam uspeo..ubacio sam tt v9 mape ali nece da udje..odma me salje u store da kupim mape,a nema interneta.
A nece bi sa nq mapama..
 
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
226
Ti nisi uspeo uopste da je pokrenes, negde gresis ocigledno..
Mene zanima da li je neko koristio preko Mirrorlinka na nekom autu
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.983
Sygic 15.8.2

SygicInCar posebno je optimizovan za rad sa car’s built-in in-dash sistemom i tipke dashboard/steering-wheel.
Sygic navigacija radi na Android uređajima i spaja se sa kontrolnom pločom vašeg automobila putem MirrorLink®.
Samo povežite svoj pametni telefon sa sistemom automobila putem USB kabla, i spremni ste za upotrebu.

5ab37e97dd04.png


Uputstvo
-
Kopirajte folder - com.sygic.incar - u - Android/data
- Ako nemate, preuzmite mape samo sa - Sygic PC Maps DOWNLOADER - Link
- Dodajte svoje fajlove (glas - com.sygic.incar/Res/voices ; rute - com.sygic.incar/Res/itinerary, itd)
- Instalirati apk
Napomena - radi samo sa mapama TomTom v9.

Apk + base folder

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Novo -
- Vracena stara opcija audio/TTS obavjestenja za POI i korisnicke POI.
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Bitna napomena samo:
Na autu morate imati otključan mirrorlink u suprotnom ostaje koriscenje aplikacija na telefonu. Ili eventualna poseta ovlašćenim servisima i platiti ključ i uslugu po ne baš tako pristupačnim cenama.
 
Natrag
Top