Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
28.04.2012
Poruka
18
ako vam je za utehu ni meni na s4 sa kitkatom ne radi igo primo,odnosno radi ali toliko tromo i sporo da je to muka i posmatrati,neko seckanje,kocenje...dok sam bio na 4.3 ta ista verzija je letela,sad kao da su graficki nesto zeznuli,ponasa se mnogo sporo i skoro pa neupotrebljivo...inace isti problem sam imao i na glaxt tabu 3,sa 4.2 androidom,jedva radi primo dok na glaxy tabu 2 koji ima isto 4.2 i slabiji procesor prosto leti ta ista navigacija...nesto cudno se desava...
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2011
Poruka
23
Ja ne znam dal sam lud, procitao sam svih 44 stranica i nisam uspeo da instaliram punu verziju. I bilo bi lepo da mi kaze neko u cemu ja to gresim.
Hteo sam da instaliram na tabletu HTC Flyer, koristi Android 3.2.1 (sto ne bi trebalo da bude problem)
Prateci linkove sa prve strane, poskidao mape, folder i sygic 14.0.0 beta apk
Nakon instalacije na kartici tableta, ne pokrece bez interneta.
Sa povezanim internetom nudi mi samo TRIAL koriscenje, da mogu da skinem jos mape, prikazuje koje su vec instalirane (prethodno sa mapdownloaderom), onda skida sa interneta najnoviji sistemski dodatak (nemam nikakvog uticaja na to)
prikazuje mi da je trial okoncan i da mogu da koristim navigaciju ali ne sve funkcije. Moram da platim za glasovno navodjenje, 3d i sl. Inace hud ikonica stoji u desnom uglu i radi normalno.

Nakon ovog neuspeha, deinstalirao sam aplikaciju, obrisao folder i ubacio sygic 13.4.2 koji opet nisam uspeo da pokrenem. Nakon instalacije mi pokazuje (iskljucen mi je wifi) na ruskom nesto tipa da izaberem karte, iako postoje u maps folderu i stoji samo jedno dugme sa kojim se izlazi iz aplikacije. Po prikljucenju na internet poruka se menja i na engleskom ispisuje Your purchase has been restored. Please select which maps you wish to use on your device. I isto dugme na ruskom za izlaz.

Ako neko zna nesto o ovome zx16 ili bilo ko drugi?
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2012
Poruka
18
verovatno si pogresio sa content fajlom,to jest,nisi stavio odgovarajuci u folder maps,pobrisi to sve,rucno izbrisi foldes syngic sa memorije i skini 13.4.2 verziju,ako pratis sve lepo sta pise radice,a ako pogresis content fajl pokazivace trial verziju...
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
820
Ja ne znam dal sam lud, procitao sam svih 44 stranica ... Prateci linkove sa prve strane, .... Sa povezanim internetom...

Nisi lud nego nisi pazljiv, ne citas polako. Posto sam postavio prvu verziju Sygica za EX YU prostor znam svaku verziju do dana danasnjeg. I NIGDE od 44 strane ne pise da se povezes na internet. Naprotiv mozes procitati "ne ukljucivati WiFi". To ti je problem. Imas ovu beta veziju samo treba da ubacis folder sa mapom koje se zove srb.ta.2014.03 na putanje Sygic/Maps.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
190
Hoce li taj folder sa mapom srb.ta.2014.03 da radi u verziji 13.4.2. Izgleda da ima nekih problema sa ovom verzijom 14 beta pa bi bilo dobro da to neko ko ima okaci komplet sa tom mapom srb.ta.2014.03 jer se polomismo oko tog skidanja ali sto je jos gore i to vracanje na stariju verziju pravi problem. I jos nesto, jel' ova beta verzija ima navodjenje na srpskom ili hrvatskom jeziku. Hvala puno i poz.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
820
Hoce li taj folder sa mapom srb.ta.2014.03 da radi u verziji 13.4.2. Izgleda da ima nekih problema sa ovom verzijom 14 beta pa bi bilo dobro da to neko ko ima okaci komplet sa tom mapom srb.ta.2014.03 jer se polomismo oko tog skidanja ali sto je jos gore i to vracanje na stariju verziju pravi problem. I jos nesto, jel' ova beta verzija ima navodjenje na srpskom ili hrvatskom jeziku. Hvala puno i poz.

Mucio sam se oko "neke" navigacije. Sve slozio. Postavio na ovom forumu medju prvim a onda se javio jedan kreten i pise
"opisi kakva je,... ima li,... DA DZABE NE SKIDAM". Sta mislis kako sam se osecao.
Skini pa proveri, ne skidas gigabajte.

MAPA srb.ta.2014.03 je ispravna i radice na svim verzijama Sygica ako pored nje stoji NJEN wcl folder i pravilan content.info fajl. Da bi sve bilo ispravno skinite preko SGC map downloadera. Ako nemate content.info napravite ga i u njega ubacite samo ovaj tekst. A ako ne radi, onda nista....

Kod:
[PRODUCT:Sygic GPS Navigation]
name=Sygic GPS Navigation
tts=yes
sdk=yes
truckAttr=no
premiumPOI=yes
junctionView=yes
exPostals=yes
naviType=pedestrian,car
3dContent=yes
cityguides=yes
3dContent.citymaps=yes
3dContent.landmarks=yes
3dContent.townblocks=yes
3dContent.terrain=yes
speedcam=SCDB:EXTEUR:2024.09
maps=TA:EXTEUR:2014.03,TA:RUS:2014.03

[GLOBAL]
modules=softhud
 
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
19
Kad skinem mape iz trucks bude 13/09, dok ako skinem iz Europe 14/03 no npr za BiH je odnos 15:1 MB u korist Truck verzije.

Replace određene fajlove ili? Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
820
Kad skinem mape iz trucks bude 13/09, dok ako skinem iz Europe 14/03 no npr za BiH je odnos 15:1 MB u korist Truck verzije.
Replace određene fajlove ili? Hvala

Tvoj termin = odsad koristi ove
Truck = Navteq
Evrope = TomTom
Odprilike si pitao - Ako deda stavi maramu da li je baba. Nije.

Moras malo da citas po forumima. Ne zameri ali slabo stojis....
 
Učlanjen(a)
10.02.2013
Poruka
15
Natrag
Top