Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Sygic GPS Navigacija

Diskusija u 'Android' započeta od zx16, 10.04.2013.

1. mirkolj

mirkolj Član

Zahvala:
    1.371
    ja sam na skype mirkeclj instaliraj ako nemaš i odmah ću ti narediti samo da se čujemo

2. ccaterpillar

ccaterpillar Član

Zahvala:
    4
    Nemam skype, reci mi samo gde da skinem folder sa glasovima, koji je kompatibilan sa ovom verzijom sygica

Mislim da sam shvatio, odem na neku stariju verziju sygica, skinem folder voices, a onda ih biram u aplikaciji kao standard voices

Jaaaooo, ne mogu da nađem validan link za folder voices, sve zastareli

3. nens

nens Urednik

Zahvala:
    13.750
    @ccaterpillar
    Ako zelis koristiti Sygic TTS onda imas uputstvo ovdje u # 1 i 2 - http://serbianforum.org/threads/srpski-tts.736546/

Ako zelis koristiti prirodni glas - Jovanka - mozes ga naci ovdje -
    Hidden Content:
    **Skriveni sadržaj: Morate kliknuti 'Hvala' prije nego sto mognete vidjeti skriveni post.**
    * U verziji Sygic 17.4.1 - odn. u sadrzaju - Sygic17.4.1.zip - vec imas u folderu - com.sygic.aura/files/Res/tts_info - i TTS Serbian.

* Ako zelis koristiti - Jovanka - onda u folderu - com.sygic.aura/files/Res kreiraj folder - voices - i u njega kopiraj - kada raspakujes - serbian_woman.7z - folder - serbian_woman.

4. ccaterpillar

ccaterpillar Član

Zahvala:
    4
    Да, то за code factory voices сам већ нашао, али нема српски језик тамо, има само хрватски, а Лана на крају није проговорила на мом телефону, иако сам инсталирао све.

Пробаћу поново, хвала у сваком случају, ово је све што ми је требало.

tabator se ovo sviđa.
  5. nens

nens Urednik

Zahvala:
    13.750
    Sygic 17.4.2

Original content folder + App + content.info za TT i HERE mape

Hidden Content:
    **Skriveni sadržaj: Morate kliknuti 'Hvala' prije nego sto mognete vidjeti skriveni post.**
    Instrukcije -
    - Deinstalisite prethodnu verziju
    - Kopirajte folder - com.sygic.aura - u - Android/data u internal ili external sdCard
    - Dodajte mape skinute sa -Sygic PC Maps DOWNLOADER - Link
    - Kreirajte foldere i dodajte vase fajlove - voices u - com.sygic.aura\files\Res\voices - rute u - com.sygic.aura\files\Res\itinerary itd.
    - Instalisite apk - Sygic_17.4.2_crk.apk
    - Radi sa svim mapama (HERE, TomTom, OSM) i svim verzijama
    (v9.0 & v9.0.1)

6. MISTERBG

MISTERBG Član

Zahvala:
    119
    Pol:
    Muški
    Postovanje svima. Da li neko zna gde mogu naci 3D buildings za Srbiju,Hrvatsku,Bosnu...i takodje me zanima kako mogu naci da me obavestava na Srpskom jeziku o upozorenjima(fiksne kamere,radari,ostre krivine...itd).
    Hvala

7. nens

nens Urednik

Zahvala:
    13.750
    Za objekte -
    Ako koristis HERE mape skini sa downloaderom HERE mapu za odredenu drzavu i dobit ces fajlove npr. srb.2dc i srb.lma.
    Ako koristis TT mape te iste fajlove kopiraj u folder - srb.ta.2018.03 i imat ces ih i sa tim mapama.

Za upozorenja na kamere i ostalo najbolje da pogledas ovdje - http://serbianforum.org/threads/srpski-tts.736546/.
    U folderu zadnje instalacije Sygic_17.4.2 - Res - tts_info vec imas folder sa srpskim jezikom - TTS Serbian i u podesavanjima mozes da izaberes srpski pa ces imati i obavjestenja na srpskom jeziku.

Edit - fajl sa kamerama je postavljen ovdje - http://serbianforum.org/threads/sygic-gps-navigacija.387146/page-273#post-2200717

Poslednja izmena: 17.05.2018
    dajac se ovo sviđa.
  8. lavaback

lavaback Član

Zahvala:
    73
    Fajlovi .2dc i .lma su međusobno zamenjivi u Here i TT mapama. Ja ih kombinujem tako da uvek u (Here ili TT) mapi budu NAjDUŽI .2dc i .lma fajlovi, po logici veći fajl - više podataka - detaljnija/bolja mapa.

Fajlovi .2dc i .lma u mapama za Zapadnu Evropu i Severnu Ameriku su najčešće veći u TT mapama, pa ih prebacujem u Here mape.

Gore navedeno važi i za .poi (Points of Interest) fajlove.

dajac se ovo sviđa.
  9. akiko1

akiko1 Član

Zahvala:
    1
    [​IMG] [​IMG]
    Nakon sto izaberem lokaciju na koju ce navigacija biti instalirana pojavi mi se ova slika i dalje se nista ne desava. Probao sam verzije 17.3.25 i 17.4.0, ali isto se desava.

10. nens

nens Urednik

Zahvala:
    13.750
    Sygic 17.4.3

Original content folder + App + content.info za TT i HERE mape

Hidden Content:
    Instrukcije -
    - Deinstalisite prethodnu verziju
    - Kopirajte folder - com.sygic.aura - u - Android/data u internal ili external sdCard
    - Dodajte mape i WCL folder skinute sa -Sygic PC Maps DOWNLOADER - Link
    - Kreirajte foldere i dodajte vase fajlove - voices u - com.sygic.aura\files\Res\voices - rute u - com.sygic.aura\files\Res\itinerary itd.
    - Instalisite apk - Sygic_17.4.3_crk.apk
    - Radi sa svim mapama (HERE, TomTom, OSM) i svim verzijama
    (v9.0 & v9.0.1)

Preporučite stranicu