Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
444
Da, da, znam da nije do tebe, naravno :) , nego sam samo hteo da napisem sta se desava meni, ako jos neko ima ovaj problem da moze da ga resi tako sto pritisne "unlike" pa opet "like" i link ce se pojaviti.

Inace, znas sta se jos desava, kad otvaram forum preko Tapatalk vidim sakrivene linkove i mogu da ih kliknem bez da pritisnem "like". Naravno, uvek pritisnem "like" gde god sam skinuo nesto ili procitao nesto korisno.

Hvala nens na novom linku.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Sygic Truck v13.8.0 build 1412

4-multiple.png


Instalacija -
1. Deinstalisite prethodnu verziju i brisite folder – SygicTruck
2. Kopirajte SygicTruck folder u root ili ext SD
3. Dodajte mape skinute sa - Sygic PC Maps DOWNLOADER - Link
4. Instalisite - SygicTruck.13.8.0.b.1412_crk.apk
5. Kada prvi put startujete Sygic Truck ne saljite e-mail – izaberite – SKIP.

Apk + Base folder

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
voices

Kod:
http://www.solidfiles.com/v/dm4zenm5XnvL8
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Ne znam kako kod tebe kod mene sve radi normalno i stavio sam standardni glas i radi bez greške i u kući hvata satelite jednostavno rečeno odlično sve.
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
Ne znam kako kod tebe kod mene sve radi normalno i stavio sam standardni glas i radi bez greške i u kući hvata satelite jednostavno rečeno odlično sve.

Da, zaista radi.

Pročitao sam tvoju poruku i pokušao ponovo - u folderu voices sam ostavio samo "serbian_woman" i tako je radilo. Na kraju sam ustanovio da "croatian_woman" pravi problem. Kada je "croatian_woman" u folderu voices, tada Sygic Truck "ne vidi" druge glasove, preciznije rečeno "vidi" samo TTS voices. Kada se izbriše "croatian_woman" sve dođe na svoje mesto i tada radi.
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
Ne znam kako ali kod mene to radi sve i baš iman taj glas croatia woman i sve bez greške radi.

Radi, ali ... Downloadovao sam ponovo, radi provere, "croatian_woman" i sa tim fajlovima Sygic Truck radi. Utvrdio sam potom da "croatian_woman" koji sam već imao ima neku grešku. Neobično je samo da Sygic Truck zbog te greške (u "croatian_woman") "ne vidi" ni druge glasove. To me je navelo da zaključim da ova verzija Sygic Truck "ne vidi" glasove.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Sygic 17.3.22

b4b4190d53cb.jpg


Original content folder + App + content.info za TT i HERE mape

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Instrukcije -
- Deinstalisite prethodnu verziju
- Kopirajte folder - com.sygic.aura - u - Android/data u internal ili external sdCard
- Dodajte mape skinute sa -Sygic PC Maps DOWNLOADER - Link
- Kreirajte foldere i dodajte vase fajlove - voices u - com.sygic.aura\files\Res\voices - rute u - com.sygic.aura\files\Res\itinerary itd.
- Instalisite apk - Sygic_17.3.22_crk.apk
- Radi sa svim mapama (HERE, TomTom, OSM) i svim verzijama
(v9.0 & v9.0.1)
 
Natrag
Top