Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
Kod Sygica je to tako.
U nekoj verziji sve radi a u nekoj ne.
Sto se tice content.info u svakoj postavljenoj verziji sve opcije su vec sadrzane.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
Sygic 17.2.2

71149b8132e2.jpg

Original content folder + App + content.info za TT i HERE mape

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Instrukcije -
- Deinstalisite prethodnu verziju
- Kopirajte folder - com.sygic.aura - u - Android/data u internal ili external sdCard
- Dodajte mape skinute sa - Sygic PC maps DOWNLOADER
- Kreirajte foldere i dodajte vase fajlove - voices u - com.sygic.aura\files\Res\voices - rute u - com.sygic.aura\files\Res\itinerary itd.
- Instalisite apk
*Brisite *.fts fajlove ako zelite da imate klasican nacin pretrage - Drzava > Grad > Ulica > Broj
- Radi sa svim mapama (HERE, TomTom, OSM) i svim verzijama
(v9.0 & v9.0.1)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
Još uvek koristim Sygic 16.4.14 iz prve poruke i primećujem sada sledeće:

Ako instaliram Sygic apk frajl iz prve poruke, ne mogu podesiti/izabrati zvučne poruke na srpskom jeziku (na primer "Pažnja, kamera za semafor i za brzinu") koje sam prethodno ubacio u subfolder Res/Sounds - program "ne vidi" te fajlove u Res/Sounds.

Predlažem zato da se taj Sygic apk fajl zameni fajlom "Sygic_16.4.14_crk.apk" koji sam ranije negde skinuo (ne sećam se već gde) i koji koristim. Taj .apk zbog dužine ne mogu da pošaljem. Pomenuti "Sygic_16.4.14_crk.apk" ne pravi taj problem sa fajlovima u Res/Sounds.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
Bila je nedavno "rasprava" na ovim stranicama o verzijama Sygica i ti si takoder bio jedan od ucesnika.
Verzija 16.4.14 iz prvog posta je problematicna. To je tvorevina TMPe-a.
O njoj je jedan clan tada napisao izmedu ostalog i ovo -

Nemoj da koristis aplikacije od idiota TMPe "no reactivate" i aplikacije sa idiotskog mobilism foruma. O ovome bih mogao da napisem doktorat. Samo pogledaj sta pise idiot. U njegovoj aplikaciji pise da su "resources in APK". To znaci da je zadrzao foldere (Android i res) u APK fajlu. Oni se instaliraju u skriveni "privatni folder". A cemu mu sluzi "base folder" kad su u njemu, ponovo, folderi Android i Res. O njemu i njima toliko.
A ako vec koristite njegovu aplikaciju, a ne sa ovog foruma od @nenadsen, onda se obratite TMPe da mu aplikacija ne radi i da trazi licencu.

A sto se tice upozorenja za kamere - kod mene sa svim verzijama ta upozorenja rade.
Savjet - uradite kompletnu instalaciju bilo koje verzije koju sam postavio i sve ce da radi.
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
Ja ne znam šta je problematično u fajlu "Sygic_16.4.14_crk.apk" koji ja koristim i on nije u 1. postu. Druge fajlove (uključujući i "no reactivate" nisam koristio. Zato i nisam mogao da razumem u prethodnoj raspravi šta taj jedan član hoće da kaže i šta nije u redu. Izgleda da je on raspravljao sa samim sobom.

Fajl koji koristim sam dobio pod imenom "Sygic_16.4.14_crk.apk" i dugačak je 20.223.956 bajtova. Fajl sa istim imenom ("Sygic_16.4.14_crk.apk") pominje i član u postu #2642 - to je možda isti fajl.

Hteo sam samo da pomognem da se u 1. postu ono što ne radi zameni onim što radi.
 
Natrag
Top