Sygic Navigacija

Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
266
Ne znam da li ste pimjetili ali kod mene u ovih par zadnjih verzija kad stavim u mapu Import i sve što treba u njega i kad instaliram Sygic on to ne vidi više niti povuče a prije je odmah u prijašnjim verzijama čim se krene pokretati prvi puta Sigic odmah nudi da se instaliraju nova baza ali u ovim novima više ne da li je i kod vas tako ili samo kod mene.
jeste i kod mene je tako , mora novi import ,staro brisem pa izpocetka i onda nudi da se dopuni baza
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Ne razumjem kako to misliš mora novi import kako da to napravim obrisao sam sve i kad stavim ponovno isto ne kužim kako ga ubaciti da ga vidi i povuče.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
Sygic truck 13.7.1 build 118

4-multiple.png


Instalacija -
1. Deinstalisite prethodnu verziju i brisite folder – SygicTruck
2. Kopirajte SygicTruck folder u root ili ext SD
3. Dodajte mape i content.info skinute sa - Sygic PC maps DOWNLOADER
4. Instalisite - SygicTruck_13.7.1.build.118_crk.apk
5. Kada prvi put startujete Sygic Truck ne saljite e-mail – izaberite – SKIP.

* Srpski od prethodnih verzija nije kompletan i pravi probleme u radu navigacije. Mozete odabrati hrvatski ili neki drugi jezik.
* Za glasovno navodenje koristite Jovanku iz prethodnih verzija.

*Aplikacija ne prima content.info i licence.
*Radi sa svim mapama (HERE, TomTom, OSM) i svim verzijama (v9.0 & v9.0.1)

Apk + Base folder
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
voices

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
Sygic 17.1.7

669a3f0e3b72.png


Original content folder + App + content.info za TT i HERE mape

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Instrukcije -
- Deinstalisite prethodnu verziju
- Kopirajte folder - com.sygic.aura - u - Android/data u internal ili external sdCard
- Dodajte mape i content.info skinute sa - Sygic PC maps DOWNLOADER
- Kreirajte foldere i dodajte vase fajlove - voices u - com.sygic.aura\files\Res\voices - rute u - com.sygic.aura\files\Res\itinerary itd.
- Instalisite apk
*Brisite *.fts fajlove ako zelite da imate klasican nacin pretrage - Drzava > Grad > Ulica > Broj
- Radi sa svim mapama (HERE, TomTom, OSM) i svim verzijama
(v9.0 & v9.0.1)
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Ja i dalje ne mogu da vjerujem kako ovako lijepa navigacija ne moze da sredi taj algoritam. Volim iGO i vozim sa iGO i sve sam zivo probao ali brate Sygic je prelijep bar dvije klase iznad po pitanju izgleda ali samo izgleda :( . Steta sto ne urade nesto po tom pitanju. Ne znam da li je neko vozio na duze relacije medjudrzavne sa Sygicom ali meni po BiH se nije bas pokazao sjajno :( :(
 
Natrag
Top