Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
Najbolje da deinstalises postojecu verziju.
Zatim brisi folder u kojem ti je bila ta verzija.
Bilo koju verziju, Sygic, SygicTruck, SygicTaxi koju preuzmes ovdje - instalisi ali bez koriscenja bilo cega od prethodnih verzija.
Naravno prethodno sa downloaderom skini zeljene mape i ne bi trebalo da ima problema.
Obicno su problemi od prethodnih verzija ako bilo gdje sta ostane.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
I ja sam danas pokrenuo Sygic Taxi 13.6.5 i takođe se proveo kao kolega forumaš sa prethodne strane. Ja sam mislio da me zeznuo Sygic 17, ali izgleda da ipak nije. Moraću Taxi i ja da instaliram ispočetka.
 
Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
33
Sve sam obrisao iz telefona sto ima veze sa Sygic navigacijom, sve uradio kao u uputstvu, nigde nije pisalo gde se treba ubaciti mape? u Android/data/com.sygic.aura/Maps? Ja sam ih tu smestio, ali opet kada je pokrenem trazi da ubacim mape za offline upotrebu...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
Ako si instalisao Sygic 17.0.1 onda ovdje -
\Android\data\com.sygic.aura\files\maps
 
Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
33
Zaboravio sam taj da dodam, files, ali tu je ubaceno i nece opet, ne znam gde bi mogla caka da bude...jedanput mi nije trazio offline mape, ali pokrenuo je sygic i tako stao 5 min.zabagovao...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
Jos jednom - ako si skinuo verziju Sygic 17.0.1 kada raspakujes arhivu - Sygic_17.0.1.rar - imas foder - com.sygic.aura u kojem su svi ostali folderi - files, android i res.
Jedino sam jos dodaj folder -voices - u folderu - res - u koji ubacujes zeljeni glas.
Dakle kopiraj folder - com.sygic.aura - u android - instalisi i mora da radi.
 
Učlanjen(a)
19.07.2016
Poruka
86
evo da se opet uključim... ne bih rekao sa je problem u onome što ubacimo s prethodnih verzija... ja sam ubacio voice i sound, te import i rupi fileove... drugo ništa... da je u njima problem, onda bi mi se srušio i 13.5.3, a on radi i nadam se da će i dalje, jer je zadnji dobar Sygic... lijepo sam napisao da nešto povlači s neta, jer kad je mob offline 13.6.5 ne crasha... čim se uključi net, pada... obriše content.info...
može se opet pokrenuti ako vratite stari content.info, znači ako ga imate backupiranog... a on nije mogao otkazati zbog ne znam voices... nešto drugo njega j...
i da napomenem - da, koristio sam Taxi 13.6.5 s ovog foruma...
2 mjeseca radio i onda puko...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
33
Evo ubacio voice i vec imam import folder u Maps folderu, i nista drugo, i samo stoji Sygic i nece da se otvori, probacu da iskljucim net da vidim da li menja nesto
 
Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
33
Restartovao sam telefon, mislio cak mozda je do njega, i prvo zapazanje da u folderu com.sygic.aura/files nema ni jednog foldera, sve se obrisalo, kako? Ne znam, sigurno nesto vuce sa neta da zna da je nelegalno i brise foldere...videcu sa nekim starim verzijama ako hoce
 
Učlanjen(a)
19.07.2016
Poruka
86
meni taxi 13.6.5 na tabu radi i dan danas... tab je wi-fi only i naravno nije prikačen na net... zato i radi...
@jogizmija - isključi net i ubaci što god želiš iz kojeg god Sygica želiš i radit će...
zaboravio sam reći da ubacim i svoja omiljena mjesta... kako koja nova verzija dođe, premjestim sa stare... i do sada radilo... a radi i sada na offline modu...
 
Natrag
Top