Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
21
Sygic Truck 13.7.0 build 106
Sve odradjeno kako treba i neradi ! imam note4
4-multiple.png


Instalacija -
1. Deinstalisite prethodnu verziju i brisite folder – SygicTruck
2. Kopirajte SygicTruck folder u root ili ext SD
3. Dodajte mape i content.info skinute sa - Sygic PC maps DOWNLOADER
4. Instalisite - Sygic_Truck_13.7.0.build.106_crk.apk
5. Kada prvi put startujete Sygic Truck ne saljite e-mail – izaberite – SKIP.

* Srpski od prethodnih verzija nije kompletan i pravi probleme u radu navigacije. Mozete odabrati hrvatski ili neki drugi jezik.
* Za glasovno navodenje koristite Jovanku iz prethodnih verzija.

*Aplikacija ne prima content.info i licence.
*Radi sa svim mapama (HERE, TomTom, OSM) i svim verzijama (v9.0 & v9.0.1)

Rijesen problem sa "gubljenjem" GPS signala.

Apk + Base folder
***Hidden content cannot be quoted.***


voices

***Hidden content cannot be quoted.***
Samo se pojavi taj crni ekran sa tekstom
" retry to conect " wifi je uključen, mape ubačene samo sr. i hr. i content.info. i tu je kraj !
 

Prilozi

  • Screenshot_2017-02-16-22-17-23.png
    Screenshot_2017-02-16-22-17-23.png
    65,2 KB · Pregleda: 21
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
19.07.2016
Poruka
86
Samo se pojavi taj crni ekran sa tekstom
" retry to conect " wifi je uključen, mape ubačene samo sr. i hr. i content.info. i tu je kraj !
a WCL??
ovo kad Sygic pokaže znači da mu nešto fali pa se hoće spojit na net i skinit sa svog servera
Na ovim našim je blokiran net pa ne može
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
21
a WCL??
ovo kad Sygic pokaže znači da mu nešto fali pa se hoće spojit na net i skinit sa svog servera
Na ovim našim je blokiran net pa ne može
Držao sam se strogo tvog saveta, tamo piše content.info i mape!! iako sam kasnije probao i sa WCL fajlom i isto ! Hvala što se trudiš ! mislim da je to kvalitet..
 
Učlanjen(a)
19.07.2016
Poruka
86
Držao sam se strogo tvog saveta, tamo piše content.info i mape!! iako sam kasnije probao i sa WCL fajlom i isto ! Hvala što se trudiš ! mislim da je to kvalitet..
mog savjeta? ti si pitao koja navigacija valja, ja ti reko Taxi, ostalo se ne sjećam baš da sam rekao, al nek ti bude...
ovo oko WCL nadam se da se zezaš i da ne misliš ozbiljno...
WCL kod Sygica je isto što i tzv. Basemap kod iGO, znači osnovna mapa, ona uvijek i obavezno mora biti...
WCL si stavljao u Maps uz content.info i države ili gdje?
Čudi me da ti ne radi... očito ga nešto muči...
gdje si stavio base folder, na internu ili na memorijsku?
jer se ovo zna desiti kad nešto nema, ali i kad ima, a Sygic to "ne vidi"... npr. na memorijskoj kartici, a kartica izvađena ili ima loš kontakt...
može biti i zbog putanje iz settings filea...
iako u tvom slučaju sam prilično siguran da nisi sve stavio ili nisi stavio gdje treba...
ako možeš ukratko napisati što si sve i kako napravio???
prije ću ti ja ili neki kolega pomoći, tj prije otkriti
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
21
mog savjeta? ti si pitao koja navigacija valja, ja ti reko Taxi, ostalo se ne sjećam baš da sam rekao, al nek ti bude...
ovo oko WCL nadam se da se zezaš i da ne misliš ozbiljno...
WCL kod Sygica je isto što i tzv. Basemap kod iGO, znači osnovna mapa, ona uvijek i obavezno mora biti...
WCL si stavljao u Maps uz content.info i države ili gdje?
Čudi me da ti ne radi... očito ga nešto muči...
gdje si stavio base folder, na internu ili na memorijsku?
jer se ovo zna desiti kad nešto nema, ali i kad ima, a Sygic to "ne vidi"... npr. na memorijskoj kartici, a kartica izvađena ili ima loš kontakt...
može biti i zbog putanje iz settings filea...
iako u tvom slučaju sam prilično siguran da nisi sve stavio ili nisi stavio gdje treba...
ako možeš ukratko napisati što si sve i kako napravio???
prije ću ti ja ili neki kolega pomoći, tj prije otkriti
Držao sam se ovog :
Instalacija -
1. Deinstalisite prethodnu verziju i brisite folder – SygicTruck
2. Kopirajte SygicTruck folder u root ili ext SD
3. Dodajte mape i content.info skinute sa - Sygic PC maps DOWNLOADER
4. Instalisite - Sygic_Truck_13.7.0.build.106_crk.apk
5. Kada prvi put startujete Sygic Truck ne saljite e-mail – izaberite – SKIP.
Znači po prebacivanju SygicTrack foldera na root uredjaja u folder mape prebacio sam dovučene mape sr. i hr. sa content.info nakon toga išao na instal i ništa da bih nakon toga u folder mape ubacio WCL fajl i opet isto !!
 
Učlanjen(a)
19.07.2016
Poruka
86
hmmm...
postupak je ok
nisam probao ovaj Sygic Truck 13.7.0 build 106, možda stvarno on zeza...
jedino što je još dobro napraviti je ugasiti net pri prvom pokretanju...
ali nije to u pitanju ovdje...
ovo je jednostavno da ili nešto nema ili nešto "ne vidi"
skini si Taxi 13.6.5 ovdje u temi...
on radi bez problema... i u principu su isti, jedino što je od 6.6 dodan prikaz makadama na mapama, kao i broj izlaza na autocesti... ali GPS i glas normalno rade..
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
21
hmmm...
postupak je ok
nisam probao ovaj Sygic Truck 13.7.0 build 106, možda stvarno on zeza...
jedino što je još dobro napraviti je ugasiti net pri prvom pokretanju...
ali nije to u pitanju ovdje...
ovo je jednostavno da ili nešto nema ili nešto "ne vidi"
skini si Taxi 13.6.5 ovdje u temi...
on radi bez problema... i u principu su isti, jedino što je od 6.6 dodan prikaz makadama na mapama, kao i broj izlaza na autocesti... ali GPS i glas normalno rade..
Taj Taxi13.6.5 može da radi kao truck ili ne ? i dali je stabilan u radu, bitna su mi podešavanja za kamion !! u svakom slučaju hvala na odvojenom vremenu ! Pozdrav !
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Pogledaj u mobitelu na SD kartici i uređaju i obriši sve što nađeš da se zove sygic truck i onda otiđi na uređaju i SD kartici u Android/data i tu vidi da li ima kaki sygic truck i ako ima obriši znači na uređaju i kartici onda otiđi na aplikacije i obriši aplikaciju sygic truck resetriraj mobitel izgasi pa upali i ja ću ti sad uploadovati sve gotovo samo stavi na uređaj ili SD karticu i kad se instalira pokreneš i mora raditi ako budeš instalirao i stavio na SD karticu nakon što instaliraš APK i pokreneš pitat će te da to mora prebaciti samo dozvoli i sačekaj kad prebaci samo pošteluješ postavke za kamion i to je to
sad čekaj malo da uploadujem
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
21
hmmm...
postupak je ok
nisam probao ovaj Sygic Truck 13.7.0 build 106, možda stvarno on zeza...
jedino što je još dobro napraviti je ugasiti net pri prvom pokretanju...
ali nije to u pitanju ovdje...
ovo je jednostavno da ili nešto nema ili nešto "ne vidi"
skini si Taxi 13.6.5 ovdje u temi...
on radi bez problema... i u principu su isti, jedino što je od 6.6 dodan prikaz makadama na mapama, kao i broj izlaza na autocesti... ali GPS i glas normalno rade..
Ipak sam izgleda ja kriv, ja sam prebacio mape 2016.09 a sada sam dovuko sa ovog downloadera i vidi da su 2016.10 i sada radi !! Ono što sam ubacio bile su HERE mape i navodno bolje rade a ovo vidim da su TOM TOM neznam dali imaš iskustva kako rade TOM TOM ? Evo sve vreme radim i sada vidim drugi problem ! kada udjem u podešavanja kamiona nema ih kao prje, samo da čekiraš vožnju kombijem ili kolima ! a visina, dužina, opterećenje itd. nema ! Sve je ok. otvorio sam content.info i za truck prepravio sa no na yes i sada dozvoljava podešavanje
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top