Sygic Navigacija

Učlanjen(a)
31.10.2013
Poruka
159
Sygic ima stroj za izbacivanje verzija? Kalibriran na "every hour"??!

Zvanicne verzije --> (16.4.9,)
Nema nikakav stroj ali ima nerazumevanja medju korisnicima cracked verzija. Zvanicne verzije imate na Google play pa onda sudite o kolicini aplikacija.

Beta verzije --> (16.4.8, 16.4.10, ...)
Sygic jednom sedmicno, nekad i dva puta, " izbacuje" BETA verziju za svoju beta zajednicu. To sto je vi preuzimate, znaci da vam se svidja 'stancovanje' beta verzija.

Alfa verzije --> (16.5xx, ...)
U okviru beta zajednice Sygic je odabrao 20-ak najaktivnijih beta testera i njima na e-mail salju alfa verzije. To sto je vi preuzimate, znaci da vam se svidja 'stancovanje' i alfa verzija.

@mirkolj pise
sad mi stvarno ništa nije jasno sa sygicom kako ova verzija Sygic 16.4.10 da je najnovija od Sygic-v16.5.1,stvarno se sve zbrkalo ili ja ne kužim

ja pisao
Nemoj da koristis aplikacije od idiota TMPe "no reactivate" i aplikacije sa idiotskog mobilism foruma.
a na vrhu posta ti je objasnjenje pa pamti :):):):):)



DOPUNA za beta verzije
Nekada neku beta verziju objave na Google play kao finalnu.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
13.07.2014
Poruka
18
E, ovo mi je koristilo jer me zanimaju samo stabilne final verzije pa kad nađem
neku da baš valja staću na duže vrijeme bar na tri - četri mjeseca (16.3.11 jednostavno nakon 30 tak dana, puf!, više uopće ne otvara). Koristan info. Hvala
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.545
Као покретач теме, више пута сам писао да не инсталирате бета верзије. Треба само са вашег телефона отићи на гугл маркет и видети која се верзија званично нуди и инсталирати такву.
Ја увек чекам да видим, и за званичне, коментаре па тек онда инсталирам.
Многе верзије сам због грешака једноставно прескочио.
Радије ћу користити неку старију стабилну верзију него нову не проверену.
 
Učlanjen(a)
19.07.2016
Poruka
86
Znči Taxi bi bio malo bolji od Truck-a i ostalih.Hvala na savjetu i preporuci, pozdrav.
ne bolji, nego isti... jer i Taxi možeš "natjerati" da bude Truck ako u content.info truckAttr staviš yes
i ubaciš Here mape, a ne TT
imaš automobilsku i kamionsku navigaciju onda
naravno i pješačku, samo što su programeri u novim Sygicima zeznuli taj pješački mod, pa pokazuje vrijeme puta od auta
i ubaci OSM 2dc fileove umjesto originalnih Here za sve zemlje ex Yu osim Slovenije, pa ćeš imati i zgrade, puno bolje od originalnih mapa
2dc ti je unutar mapa, kad klikneš npr. mapu Hrvatske odmah je gore pri vrhu
i ubaci POIplaza kamere i radare
onda će ti tek Sygic biti tip-top

nema na čemu... pozdrav
 
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
39
Zdravo. Instalirao sam Sygic Navigation 13.6.6 build 104 i sve radi ok osim jedne stvari. Kad treba da kaze "pratite put jos npr 10 kilometara" glas kaze "pratite put jos kilometara" bez navodjenja broja kilometara. Da li neko zna gde je problem, da li u content.info treba neka linija da se doda ili da se nesto menja?
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
21
Natrag
Top