Sygic Navigacija

UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Sygic 24.1.0-2293

d44ec717185c1683b2706ec777420b69.png

Датум објаве: 03.2024
Програмер: Sygic
Језик интерфејса: вишејезичан
Системски захтеви: Андроид 8. и више.

Област покривања: Лиценца за све могуће мапе света ТА издање 02.2024
Опис: Последња модификована верзија програма за навигацију компаније Sygic коначна je верзија. Плаћене функције су активиране укључујући саобраћај, што не функционише у свим земљама.

Промене укључују:
Проширење радарске базе, можете ограничити време снимања рекордера, уведена је функција за одређивање надморске висине у кокпиту, уведена функција за одређивање трајања црвеног светла на најближим семафорима, исправљене су грешке претходних верзија. Уведена је функција за препознавање саобраћајних знакова ограничења брзине и аларма за прекорачење брзине на датој деоници пута. Нова функција: упозорење о погрешном смеру кретања. Додан је режим „паметне камере“, који пружа навигацију у стварном окружењу, препознавање путоказа и видео снимач. Морате да активирате ове функције у подешавањима
Дизајн ПОИ, саме картице и програмски интерфејс у целини су промењени. Није тестирано на компатибилност са Андроид Ауто.
Информације: Преузмите ТА картице 02.2024 директно из програма. Друге мапе се могу учитати помоћу програма за учитавање мапа.
За оне који први пут инсталирају:
1) Инсталирајте преузету .апк датотеку на свој телефон (жељене архитектуре) и кликните на њу да бисте инсталирали програм
2) Након што је инсталација завршена, покрените програм, он ће вам понудити преузимање мапа жељеног региона
3) Преузмите, прилагодите програм за себе и користите га.

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
mapdownloader за off line преузимање:
1.png
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
2.png
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Поступак за убацивање прекршајних камера:
Скините прекршајне камере са:http://poiplaza.com/?p=download и распакујте.
1. Направити фолдер import и у њега прекопирати SRB-FixSpeedcam.upi и SRB-FixSpeedcam.bmp
2. фолдер import копирати у фолдер Maps
3. Покренути Sygic и потврдити нови POI
4. Идите у Подешавање/Обавештења и Звукови/Тачке интереса/Омиљени POI/Прекршајне камере
5. За звук упозорење изаберите Прекшајне камере (сада ће те имати гласовно упоyзорење)
6. У рублици Обавештење/Радијус, ставите 200 или 300м
За остале земље поступак је исти, све убацујете у фолдер import. У исти фолдер можете убацити пролазак на црвено и сва остала обавештења која су доступна а вама битна.


Хвала TMPe
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
444
Hvala za novi Sygic, nego, koje si mape spakovao? Da preformulisem - cije su mape, a zanima me koje su zemlje i od kada su mape? Da ne skidam ako ih vec imam.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Убачене су мапе Грчке, Македоније, Србије, Црне Горе, БиХ и Хрватске, последње од Nateq које су рађене за Sygic. Ускоро се очекују нове, бар тако најављују. телеатласове су већ изашле али су за Србију на нивоу магистралних путева (неприменљиве).
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
444
Ok, hvala, nego nece ovo kod mene da radi. Posle restarta telefona sam pokrenuo Sygic i nakon par sekundi pojavilo se obavestenje: Download paused because no network... Onda sam otisao u podesavanja / aplikacije, i prvo obrisao podatke a ona i deinstalirao Sygic, zatim ponovio instalaciju i ista stvar. Neki predlog?
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
Ovo je Beta 1 ne full. Ful je izasla 15.04.2013. a ti je imas pet dana ranije ispravljaj ili lajem.
A, i nisi od juce da pises "poslednje mape". Koje su poslednje?
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Ovo je Beta 1 ne full. Ful je izasla 15.04.2013. a ti je imas pet dana ranije ispravljaj ili lajem.
A, i nisi od juce da pises "poslednje mape". Koje su poslednje?
За АПК се поткрала грешка, исправићу је. Мапе, па последње које су биле доступне од navteq-а за sygic а применљиве у Србији. Телеатласове, знаш добро да нису применљиве за Србију! Да не би било забуне, ево и телеатласових са све сликом колико је тешка мапа Србије па ко воли нек изволи. Скините са доње адресе.
Kod:
https://hotfile.com/dl/202261226/fe422cc/S_Downloader_TTS_TA2012.10.rar.html
Распакујте и покрените Downloader:
1hvataj.png

P.S. Не мораш да лајеш, довољно је да убациш линк ка новом АПК-у или мапама navteq за 2013 ако их имаш?!
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
Imam NavteQ 2012.10 mozes da ih postavis i ti nalaze se tamo odakle si nasao MOJ SGC map downloader :)
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Imam NavteQ 2012.10 mozes da ih postavis i ti nalaze se tamo odakle si nasao MOJ SGC map downloader :)
Упс...нисам знао да си ти то направио. Само ми објасни, да ли ти правиш и мапе? Онда, по твојој логици, ја могу да присвојим навител?! Да би смањили тензије, изволи и окачи твоје мапе а ја ћу ти први захвалити, а окачио сам мапе Navteq Q3 2012 (бар тако пише на њима). Јбг, нисам знао да неко из Србије то ради. Кад смо код тога, зашто не убациш и бројеве зграда? Ево, унапред ХВАЛА!!!! Што се тиче Телеатласа, скинуо сам их путем торента а твоје су колико је мој прошлогодишњи снег! Ако си већ тако јак, дај качи нове мапе и све је ок!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
Zato sam napisao "koje zadnje"

NQ 2012.09 Sygic
Kod:
http://link-safe.net/folder/30c54fdc-0b23

wlc:
Kod:
   http://www.share-byte.net/1iFyUf

content.info:
Kod:
   http://www.share-byte.net/NBhUhP
pass: SG#19And12RH7UTx4

Vidis Q3 oznacava treci kvartal, pa trebalo bi da su iste. Mada Sygic ne oznacava sa kvartalima ...
Dalje.
Ne pravim mape nego downloader menjam txt, link,......... i nisam sam

Evo ti ispravljena u brzini linkovi pogresni na ovoj ranijoj...... linkovi za bezveze zemlje...
Kod:
http://www27.zippyshare.com/v/52242222/file.html
Link traje kratko... Nisam registrovan...

Brojeve zgrada imas odavno nisi bio pazljiv...

Nisam samo uploader. To me ne zanima, osim zbog pomoci...

Ne misli da su svi uploaderi iliti copy^paste. Godinama koristimo crack za NOD a pravi ga nas covek mara- ....

Poz


PC: Na internetu kruzi lazna full verzija Sygic 13.1.1 koju protura jmermel ili kirlou i na sajtu htcmania (ovi su je postavili deset dana pre nego sto je napravljena) ;)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top