Svidja mi se "drugarica",sta da radim? :)

Član
Učlanjen(a)
17.02.2011
Poruka
5
Pozdrav dragi forumasi :) Moj problem je sledeci.... svidja mi se "drugarica". Sa njenim bratom idem u skolu kao najbolji smo drugovi,cesto sam bio i sa njom ali nije me nista privlacilo...cisto drugarski smo se ponasali.Onda je jednom dosla u grad gdje sam ja na 4 dana kod tetke... i za to vreme sto sam bio svih 4 dana... ja sam nju nekako zavoleo :) Bio sam joj i kuci na 3-4 dana,i ljudi me bas postuju. Za ta 4 dana... izdesavalo se svasta... ovak'o kao dogadjaji... ali nista nisam pokusavao sad konkretno da kazem da mi se svidja ili tako nesto_O svemu otvoreno pricamo ne bitno da li bili muski ili zenski problemi... ili iz privatnog zivota... znaci o svemu :) Uvek je bila raspolozna za izlazak u grad...za bilo sta,kad bih je pozvao :) Sad je upisala srednju u drugom gradu blizu mog',al' ja gotovo nemam teorije cesto da je vidjam :) Optimista sam...verujem u bolja vremena...ali sta dalje :S Dok se mogu kontrolisati dobro je ... sta ce da se desi kad ne budem mogao da se kontrolisem,i ne budem mogao da cuvam to u sebi :S Ili da cekam...da se to spontano odvije? :) Ne znam :S
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
54
Ti si se dragi "Optimisto" vec odlucio. I izabrao si cekanje. Jednom kad si krenuo sa potiskivanjem osecanja, stalno ces nastavljati tako da se ponasas. Ako ne zelis vecito da stojis i gledas sa zaviscu druge kako zive, moto promeni iz "Optimista" u "Hocu sad, i hocu sve".

Sretno ti bilo.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Pozdrav dragi forumasi :) Moj problem je sledeci.... svidja mi se "drugarica". Sa njenim bratom idem u skolu kao najbolji smo drugovi,cesto sam bio i sa njom ali nije me nista privlacilo...cisto drugarski smo se ponasali.Onda je jednom dosla u grad gdje sam ja na 4 dana kod tetke... i za to vreme sto sam bio svih 4 dana... ja sam nju nekako zavoleo :) Bio sam joj i kuci na 3-4 dana,i ljudi me bas postuju. Za ta 4 dana... izdesavalo se svasta... ovak'o kao dogadjaji... ali nista nisam pokusavao sad konkretno da kazem da mi se svidja ili tako nesto_O svemu otvoreno pricamo ne bitno da li bili muski ili zenski problemi... ili iz privatnog zivota... znaci o svemu :) Uvek je bila raspolozna za izlazak u grad...za bilo sta,kad bih je pozvao :) Sad je upisala srednju u drugom gradu blizu mog',al' ja gotovo nemam teorije cesto da je vidjam :) Optimista sam...verujem u bolja vremena...ali sta dalje :S Dok se mogu kontrolisati dobro je ... sta ce da se desi kad ne budem mogao da se kontrolisem,i ne budem mogao da cuvam to u sebi :S Ili da cekam...da se to spontano odvije? :) Ne znam :S

A šta o svemu misli njen brat, a tvoj najbolji prijatelj?
Ja sam se, nekad davno, našla u sličnoj situaciji. Smuvala se sa ne baš najboljim ali jednim od prijatelja mog brata.
Moj brat je u startu bio protiv toga, ali sam ja ipak ostala u vezi sa ovim dečkom čak četiri godine. Na žalost, njih dvojica su se sve vreme svađali, jer moj brat nije mogao da svari celu tu situaciju.
Mnogo toga se upliće u takve priče. Ulog je veliki. Možeš da dobiješ devojku, a izgubiš prijatelja. Nije pravilo, ali to se često dešava, naročito kod mladih ljudi kakvi ste vi. Možda čekanje i nije tako loše, jer će se neke stvari iskristalisati.
Ali moj ti je savet da prvo razgovaraš sa svojim najboljim drugom.
 
Član
Učlanjen(a)
17.02.2011
Poruka
5
Naravno :) Ma on je zlato :D Do sada svakog kog je imala,on je govorio da su budale,a i jesu bili zato sto ih poznajem.A o meni bas dobro misljenje ima.Mozda ne bi imao nista protiv,posto me vrlo dobro poznaje.Nikad se nismo posvadjali ni u cemu,cak me i vodio da mu pomognem u kupovini poklona za njegovu devojku svaki put,koja mi je takodje jedna od boljih prijateljica... hmm... moram prvo razgovarati sa njim :) Pametno :$ Al' problem je sto je ona u drugom gradu,ja tamo imam brata koji studira... mozda bih nekada mogao da odem pa da se vidim sa njom.Uvek je rada i za najobicnije zezanje,a kamo li za pice ili veceru :$ Barem je do sada tako bilo :) Uvek smo mogli razgovarati o svemu,ne bitno da li bili muski-zenski problemi,privatne stvari i slicno.Drugima je uvek govorila,kako mi pricamo o svemu(najboljim drugaricama),sto znaci da ima puno poverenje u mene-to bolje zna zenski pol,tako je meni drugarica rekla :) Nemamo cak nikakav kontakt,preko FB-a je nekada,ali ne cesto,i ne cujemo se.Ide u malo tezu skolu tako da ima verovatno mnogo ucenja. Znam da joj je stalo do mene posto vidim da me postuje,kako se ponasa u mom drustvu,i uvek kad se sretnemo ne bitno gde,poljubim,zagrlim je,a i ona mene.Ali ima neku cudnu narav :D Tako da nece vratiti cimanje,ili tome slicno.Jos ovaj Facebook,jos vise je pozelim :S Mozda bi najbolje bilo da je nekada nazovem telefonom,da se ispricamo :D :$ Ili da joj posaljem pismo.Mozda djeluje staromodno i glupo.Ne znam :/ Ne zurim se nigdje,vise volim da se stvari dese spontano i da vidim sta zaista misli ili oseca prema meni,nego da hrlim i izgubim i drugaricu... sto ne bih voleo nikako.
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Tako i treba. Ali prvo razgovaraj sa njenim bratom. Braća znaju da budu posesivna i da misle da niko nije dovoljno dobar za njihove sestre. Znam to iz iskustva. Nema veze što ste vas dvojica najbolji drugovi. Onog momenta kad između njegove sestre i tebe počne nešto da se dešava, on može da "promeni" mišljenje o tebi. Na jedan te način gleda kao najboljeg druga, dok će te sasvim drukčije gledati kao sestrinog dečka.
Razmisli o svemu i raščisti ti sve to unapred, a onda, ako mislis da je vredno pažnje, počni da joj se udvaraš. To što nekome deluje staromodno, nemoj da te brine. Ti radi onako kako osećaš, i nećeš pogrešiti.
 
Natrag
Top