sve o centralnom grejanju

Član
Učlanjen(a)
10.11.2012
Poruka
6
Pozdrav.izvinjavam se ako nisam na ravo mesto postavio temu. Pocetnik sam u ovim stvarima. Primetio sam da ima ova tema ali nisam nasao nikakva pitanja posetilaca niti neke razmene znanja i iskustava , kao sto ima na drugim forumima i to obilato a ovde skoro nista osim sto ima sam literatura. Praksa i iskustva nis na odmet pored brosura. Zato bih da pokrenem ovu temu sa aktivnim ucesnicima, kao sto sam napiso da bude pptanja i odgovora sta koga zanima iz ove siroke oblasti. Konkretno molim d a mi neko posalje princip rada i skice kotl tvt17 k maribor iz 1985 god. Znam da je star ali me zanima ,jer ga ima moj prijatelj itd. Da vise nedavim mislim da sam jasan. Pozdrav svima.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2012
Poruka
6
bicu aktivniji ali neznam dali ja nevidim kod mene da je neko pisao na moju temu ili stvarno nikom nije interesantno ono sta sam ja zapoceo. mislim da je bolje da razmenjujemo iskustva nego da citamo casopise u kojima to nema mislim konkretno na casopis SAM.
 
Učlanjen(a)
28.11.2013
Poruka
6
Tema je VEOMA specificna - zbog konkretnog kotla. :) Mislim da ne mozete ocekivati odgovor na vase pitanje, nazalost.
 
Natrag
Top