Učlanjen(a)
02.10.2014
Poruka
25
[raw][/raw]Pozdrav članovima foruma. Inače ne radim oglase ali skoro sam bio u jednoj stomatološkoj ambulanti u Beogradu gde me primila jedna mlada doktorica. Nakon što mi je odradila skidanje kamenca i poliranje, dala mi je savete kako da održavam pravilno higijenu zuba i usta, te mi detaljno razjasnila mnoge moje nedoumice. Oduševio sam se time koliko se posveti svakom posebno i koliko joj je stalo do njenih pacijenata. Da moje oduševljenje bude još veće na kraju svega toga mi je dala popust i zamolila me da je preporučim ako nekom treba neka stomatološka usluga jer je nova u gradu, tako da sam odlučio da je maksimalno reklamiram, pa oglas kačim i ovde. Definitivno nam je potrebno više tako ljubaznih i dobrih mladih doktora.

Ukoliko planirate odlazak kod stomatologa javite joj se i zakažite termin, nećete se pokajati! I cene su nešto niže od uobičajenih. Ordinacija se zove LAVID i nalazi se na Vračaru u ulici Gospodara Vučića. Možete se zakazati na broj +381 60 5491723 ili se možete javiti na Facebook stranici. Link stranice ostavljam u dnu objave.
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top