Šta žene iritira kod muškaraca?

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
@igortechno

Doboj je bilo u smislu izgovora .... Mada ni on nije shvatio da si ti upravo mislio na ono sto si rekao ....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
- kada dodjete onako umorni i znojavi s posla ili treninga (pa još i neobrijani), a zaboravili ste da se naparfemišete i odma s vrata počnete da ih ljubite, mislim da dobiju ospice.....100% provereno smile3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Kad dodjete kuci u tri ujutru u polupijanom stanju i sa vrata trazite kafu .... Provereno!
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Kada redovno promašujate WC šolju i zapišavate okolo ili ne dižete dasku pa piškite po njoj.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Kada bacate svoje prljave carape svuda po kuci....kada vam je mrsko da se obrijete(to malo brade sto imate,a zamislite kako je nama jos su silne depilacije u pitanju....)...kada mi napravimo rucak a vi kazete :"Moglo je bolje"(ili jos nekako gore to srocite),a da ne pomislite koliko je truda ulozeno u to...Kada kasnite....
Eto...ali sve su to sitnice...mi vas volimo....
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ženu iritira muškarac za kojeg je izgubila interes.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Kada kasnite....

E ovo je za "Noblesovu" Nagradu .... Hahahahahahahahahaha ..... Kada kasnite .... :lol:

*** Dogovorim se sa njom da se nadjemo negde u 20:00. Ja stignem tamo sav skockan 15 minuta ranije i cekam standardno pola sata do sat vremena da se ona pojavi. Jednom sam cekao i sat ipo a onda se javila i rekla da stize za 15 minuta nakon tih sat ipo ***
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
A ne kasne sve zene...ja sam od onih koje ne vole da cekaju a mrze da ih cekaju....:blum3:
Dok ste vecina vas zaboga u nekim obavezama..."moram duze raditi pa cu malo kasniti...ili e idem na fudbal pa cu posle doci po tebe...":beee:
 
Natrag
Top