Šta vas najviše privlači

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Šta vas na ženi/muškarcu na prvi pogled najviše privlači ili uzbudjuje: oči, usne, vrat, ruke,nešto drugo...?

Mene lično oči i usne :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Prvo primetim oči i ruke! Sledi osmeh a ni guzu ne zanemarujem (da žene gledaju mušku pozadinu!)...

ps. ima jedan problem,može da prođe sve selekcije, da dobije najbolje ocene i da upropasti stvar prljavom i loše odabranom obućom...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Prvo i osnovno šarm. To je jedino na šta "padam". Ali za to treba da dođe do nekog razgovora, jel'?
Ako pričamo o "fizikusu", osmeh, pa lepe šake, pa guza... a volim visoke muškarce, u stvari da su ipak malo viši od mene, jer me sve nešto "napadaju" neki niski već godinama. :-D
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Oči, ruke i usne :)
Ali zavisi sa koje distance se posmatra. Ako postoje mogućnosti poželjno je da se vidi cela figura. Isto tako je bitan celokupan stav koji odražava svojom pojavom, gestikulacije rukama, pokreti glavom...malo je teško objasniti... ali ima svoju draž :)
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Sa leđa kad gledam ,zategnuta,zaobljena,isturena guza, tz. jabučasta :roll: a spreda, ma grudi utegnute :roll: još ako su bradavice malo veće, pa cura popaljena i ispupčena, e onda glavu gubim. yes3
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top