Sta muskarci gledaju na zeni?

Član
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
77
Pa da ;)

A što ti, pre nego što osudiš tako da ja ne poznajem materiju dovoljno, prvo ne pročitaš sa malo više pažnje o čemu ja i pričam sve vreme... Ja sam i rekla da muškarac jeste vizuelno biće i da on to sve primećuje, a zatim sam rekla da to sve ipak, nema ama baš nikakvu svhu ako ga ne privuče ono nešto posebno kod te žene, samo njemu znano i privlačno.
O tome i govorim... i ubeđujem ovog wizarda da to jeste u vašoj biti...a bit može biti zatrpana svim i svačim, pokupljenim u evolucijskom toku od vremena kad smo živeli u pećinama.

Pile moje, čitam ja tebe pažljivo, samo, vizuelna privlačnost je prvi korak , koji ako se ne napravi - nema ništa dalje ! Znate vi to, zato se i oblačite, idete kod frizera...
A ovo crveno je O.K. samo ako se posle prvog koraka uspostavi trajnija veza...
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Da se usko orijentišem na to što muškarci primećuju atribute na ženi... Gledam nešto bilborde po Beogradu, sve do Nbg izlepljeno Sekom Aleksić, ima valjda neki koncert..
I kad je pogledaš, lepa je... nije da nije. Ima lepo lice, pune usne, velike grudi, veliku guzu, dugu kosu, lepa žena nema šta.
A opet... gledam onaj bilbord i pitam se, da li ona žena može jednom da se uslika sa zatvorenim ustima :mrgreen: Koji je to fazon da samo napući usta i da ih otvori, nije mi jasno...:vorred: Dobro, ajd i to da zanemarim, dakle, bez obzira koju vrstu muzike peva i da ne pominjem ceo taj kič lobi sad... nebitno, možemo reći da je ona seksualni objekat s obzirom na sve njene atribute. A opet... deluje vulgarno i prosto.
Ima znači udela u posmatranju žene kao seksualnog objekta i lična kultura posmatrača, i vaspitanje, i ukus... ima li?

@tomas...

Ok...valjda smo se razumeli :)
 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
Pile moje, čitam ja tebe pažljivo, samo, vizuelna privlačnost je prvi korak , koji ako se ne napravi - nema ništa dalje ! Znate vi to, zato se i oblačite, idete kod frizera...
A ovo crveno je O.K. samo ako se posle prvog koraka uspostavi trajnija veza...

evo za tebe da se malo opustis smile3

1271666270_devojke-i-leto.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
77
Da se usko orijentišem na to što muškarci primećuju atribute na ženi... Gledam nešto bilborde po Beogradu, sve do Nbg izlepljeno Sekom Aleksić, ima valjda neki koncert..
I kad je pogledaš, lepa je... nije da nije. Ima lepo lice, pune usne, velike grudi, veliku guzu, dugu kosu, lepa žena nema šta.
A opet... gledam onaj bilbord i pitam se, da li ona žena može jednom da se uslika sa zatvorenim ustima :mrgreen: Koji je to fazon da samo napući usta i da ih otvori, nije mi jasno...:vorred: Dobro, ajd i to da zanemarim, dakle, bez obzira koju vrstu muzike peva i da ne pominjem ceo taj kič lobi sad... nebitno, možemo reći da je ona seksualni objekat s obzirom na sve njene atribute. A opet... deluje vulgarno i prosto.
Ima znači udela u posmatranju žene kao seksualnog objekta i lična kultura posmatrača, i vaspitanje, i ukus... ima li?

@tomas...

Ok...valjda smo se razumeli :)
Nisu ženske obline lepe zbog dimenzija. Ta pevaljka krmećaka je toliko odurna da se na njen izgled mogu paliti samo pripiti seljaci i pubertetlije.
Naravno da je i sklad nogu, gooze, kukova, struka, grudi...Vrlo bitan.
Ali to je već drugi pogled...Prvi je (kod mene) na goozi.

Ustvari...Mislim da se mi odlično razumemo...

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

evo za tebe da se malo opustis smile3

1271666270_devojke-i-leto.jpg

Što mi to radiš ??????wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
Nisu ženske obline lepe zbog dimenzija. Ta pevaljka krmećaka je toliko odurna da se na njen izgled mogu paliti samo pripiti seljaci i pubertetlije.
Naravno da je i sklad nogu, gooze, kukova, struka, grudi...Vrlo bitan.
Ali to je već drugi pogled...Prvi je (kod mene) na goozi.

Ustvari...Mislim da se mi odlično razumemo...

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------



Što mi to radiš ??????wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2
pa da ti bude bolje :D
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Drugi put dodaj uz svako dupence i jednu tableticu za srce. I jednu za tlak. Povišeni.
 
Natrag
Top