Sta muskarci gledaju na zeni?

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Naravski. Moj post o goozi je samo prvi pogled...

Naravno... vama muškarcima je vizuelno uzbuđenje na prilično visokoj listi prioriteta, ali opet... šta je to vizuelno ako nema drugih elemenata?... Ništa... još jedan par dobrh grudi ili lepe guze u nizu...
I šta imate od toga? :mrgreen:... vizuelno se zadovoljite... i ništa.... :)
Ali... kad vas privuče ono nešto posebno.... e to je već druga priča...
 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
Ima logike .... Drugi pogled ti pada na grudi ..... :lol:
a treci na :

cipele-kupnja.jpg
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Naravno... vama muškarcima je vizuelno uzbuđenje na prilično visokoj listi prioriteta, ali opet... šta je to vizuelno ako nema drugih elemenata?... Ništa... još jedan par dobrh grudi ili lepe guze u nizu...
I šta imate od toga? :mrgreen:... vizuelno se zadovoljite... i ništa.... :)
Ali... kad vas privuče ono nešto posebno.... e to je već druga priča...

Ako se nekome posebno obraćaš, pričaj u jednini .... Nisu svi muškarci isti. Mene grudi i dupeta uopste ne zanimaju .....
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Ako se nekome posebno obraćaš, pričaj u jednini .... Nisu svi muškarci isti. Mene grudi i dupeta uopste ne zanimaju .....

A što se ti to stalno nešto nađeš isprozivanim? :) Svaka tebi čast ako te ne zanimaju samo ta dva elementa, dobro za tebe, znači da si podigao svest na viši nivo i to je baš lepo.
Uspešan si pojedinac, svaka čast. Međutim... sama tvoja suština (pošto si muško, valjda..) - je takva da ti jesi vizuelno biće kao i ostatak muškog roda, u smislu da te vizuelno uzbuđuje. I to nije ništa lično, to je globalna osobina svih mušaraca na planeti (sem ovih gejeva). Isto tako ste vi muškarci i poligamna bića... malo smo evoluirali sociološki i na razne druge načine, pa ste počeli da budete monogamna bića, ali ja ipak polazim uvek od one suštine koja je i dalje deo svakog od nas, ma koliko mi evoluirali.
 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
Naravno... vama muškarcima je vizuelno uzbuđenje na prilično visokoj listi prioriteta, ali opet... šta je to vizuelno ako nema drugih elemenata?... Ništa... još jedan par dobrh grudi ili lepe guze u nizu...
I šta imate od toga? :mrgreen:... vizuelno se zadovoljite... i ništa.... :)
Ali... kad vas privuče ono nešto posebno.... e to je već druga priča...

onda su nasi smile3
 
Član
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
77
A što se ti to stalno nešto nađeš isprozivanim? :) Svaka tebi čast ako te ne zanimaju samo ta dva elementa, dobro za tebe, znači da si podigao svest na viši nivo i to je baš lepo.
Uspešan si pojedinac, svaka čast. Međutim... sama tvoja suština (pošto si muško, valjda..) - je takva da ti jesi vizuelno biće kao i ostatak muškog roda, u smislu da te vizuelno uzbuđuje. I to nije ništa lično, to je globalna osobina svih mušaraca na planeti (sem ovih gejeva). Isto tako ste vi muškarci i poligamna bića... malo smo evoluirali sociološki i na razne druge načine, pa ste počeli da budete monogamna bića, ali ja ipak polazim uvek od one suštine koja je i dalje deo svakog od nas, ma koliko mi evoluirali.
Pametnice. Samo, imam neki utisak , da ne poznaješ dovoljno materiju (muškarce).
Muškarac (većina normalnih) , prvo vidi ženu kao sexualni objekat...Posle ide ostalo...
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
onda su nasi smile3

Pa da ;)

Grešiš ... Imam ovaj problem već skoro 5 godina ..... Virtuelno nikako a teško je i kad dođe do znaš već čega ....

Zato i kažem, nismo svi isti.

Ok...nismo naravno, silne godine evolucije su nam omogućile da ne budemo svi isti... Sve što ja kažem, to je da vi muškarci, posedujete taj gen... e sad neko kao ti verovatno je taj gen gurnuo u drugi plan, ali to ne znači da on ne postoji iako nije aktivan.



Pametnice. Samo, imam neki utisak , da ne poznaješ dovoljno materiju (muškarce).
Muškarac (većina normalnih) , prvo vidi ženu kao sexualni objekat...Posle ide ostalo...

A što ti, pre nego što osudiš tako da ja ne poznajem materiju dovoljno, prvo ne pročitaš sa malo više pažnje o čemu ja i pričam sve vreme... Ja sam i rekla da muškarac jeste vizuelno biće i da on to sve primećuje, a zatim sam rekla da to sve ipak, nema ama baš nikakvu svhu ako ga ne privuče ono nešto posebno kod te žene, samo njemu znano i privlačno.
O tome i govorim... i ubeđujem ovog wizarda da to jeste u vašoj biti...a bit može biti zatrpana svim i svačim, pokupljenim u evolucijskom toku od vremena kad smo živeli u pećinama.
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Ovdje mi je strašno važna košarka za usporedbu. Gledaš utakmicu, frajer da 25 koševe, trpa li trpa, ali osjećaš nešto strano, nešto fali. Onda loptu uzme drugi, ne trpa, ali vodi tu loptu, skače, i puca i ti osjetiš daje to igrač. Pa makar i promašio.
Tako osjećam i kod žena. Pogotovo kad imaju cipele s visokim petama. Malo žena zna hodati "u petama", bar što ih ja u zadnje vrijeme viđam. Pa kada mi prilazi ne gledam ni noge, ni grudi, ni glavu, već samo očekujem taj osjet sklada. Cjelinu. Kad priđe bliže idem na detalje..... normalno.
Meni najvažnije dolazi kad progovori, pa baciš foru, a ona se nasmije. Sve mogu "oprostiti", ali ako joj oči ne zablistaju, ako ne osjetim da je draga i mila, "džaba joj poso".

PS
Znam da sam Vam malo "težak". I sebi sam.
 
Natrag
Top