Šta muškarca zaista uzbuđuje

Član
Učlanjen(a)
04.12.2010
Poruka
22
Muskarce uzbudjuje zensko telo,sarm,pogled i dodir .Muskarce uzbudjuju zene i sve u vezi njih.
 
Učlanjen(a)
19.12.2010
Poruka
1
Pa ne bas sve... Ako zena zna sta hoce u krevetu, pokaze da se ne snebiva da radi bilo sta da bi dosla do svog vrhunca i partnerovog, naravno... I sve stvari koje uz to idu, dirty talk itd... A ako mislite na prvi pogled, onda je to drzanje, hod, linija, kosa, osmeh... I naravno detalji koji sakrivaju ono sto treba ali ocrtavaju obline ispod ;)
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
Muškarce, bar one koji ne igraju za drugu momčad, najviše uzbuđuju žene! yes3
 
Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
156
Masaža istovremeno deluje opuštajuće, ali je dobra i kao predigra, posebno ako koristite parfimisano ulje. Mirisi kao vanila ili mošus u kombinaciji s dodirom deluju izuzetno erotično. A napravićete pun pogodak ako mu u toku nežne masaže slučajno dodirnete grudi. Posle toga zamenite mesta, neka on vas maže ulje.....sve je stvar fermona kad se dvoje sretnu...lično imam lepo iskustvo sa masažom..koja ume biti prava zabava...veoma je interesantno kako nas vi muškarci doživljavate..


ove predigre su smor... ne bi ih izdrzao.... samo se skidaj i ulazim!!!!
..užas....

Muskarce uzbudjuje zensko telo,sarm,pogled i dodir .Muskarce uzbudjuju zene i sve u vezi njih.
kriza je normalnih muškaraca..sve više je onih koje ništa ne uzbuđuje...
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
ove predigre su smor... ne bi ih izdrzao.... samo se skidaj i ulazim!!!!

Kupi sebi plastičnu mladu, naduvaj je i podmaži rupu nečim da se ne nažuljaš. Sa ženama od krvi i mesa treba malo drugačije.

Masaža istovremeno deluje opuštajuće, ali je dobra i kao predigra, posebno ako koristite parfimisano ulje. Mirisi kao vanila ili mošus u kombinaciji s dodirom deluju izuzetno erotično. A napravićete pun pogodak ako mu u toku nežne masaže slučajno dodirnete grudi. Posle toga zamenite mesta, neka on vas maže ulje.....sve je stvar fermona kad se dvoje sretnu...lično imam lepo iskustvo sa masažom..koja ume biti prava zabava...veoma je interesantno kako nas vi muškarci doživljavate..

Taman sam pomislio da tri godine nisi samo pričala priče Šahrijahu, a onda još na deset mjesta nađoh ovu pričicu o masaži. Ovo sve stoji, ali muškarce ne privlače inicijalno žene zato što su maserke. Da je tako svaka bi završila kurs i mahala okolo diplomom.


kriza je normalnih muškaraca..sve više je onih koje ništa ne uzbuđuje...

Ma vidim ja da sa mnom nešto nije u redu zadnjih par godina, kad ono... kriza normalnih. Srećom žene ostadoše normalne... da nije tako, ode cijeli svijet u... peršun.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Mislim da stepen uzbudjenja ne zavisi ni od vesa, ni od pristupa, ni od ponasanja, itd, itd ...

Uzbudicu se ukoliko ima ono sto zelim i ukoliko znam da ce mi pruziti i vise nego sto ocekujem yes3

ove predigre su smor... ne bi ih izdrzao.... samo se skidaj i ulazim!!!!

Prijatelju, ti bolje da oberes neku krusku nego da se "mucis" u sexualnim vodama ....
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
47
Mnogo interesantna tema, ajd da je pokrenemo ponovo :)

Moje misljenje je da muskarca uzbudjuje odlucna i zavodljiva devojka, Nema tu puno mesta za finocu i nevinasca kada ste u krevetu. On zeli devojku od inicijative, koja zna gde sta stoji i kako time da rukuje, ali isto tako da on bude dominantan i da on vozi :)

Devojka treba da ima samopouzdanja, da je opustena i to je ono sto je muskarcu najprivlacnije.
 
Natrag
Top