Sta biste radili da ste basnoslovno bogati?

Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Zamislite da imate veeeliko bogatstvo..Sta biste radili sa svim tim parama?
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Obezbedio familiju i odselio se u Juznu Ameriku...Brazil ili Argentina.

Ostalo bi smisljao usput,u sustini ziveo bi avanturistickim zivotom....Moja jedina prava ljubav - avantura :)
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Kupila bi ljubav, ako bi bila na prodaju. Sve ostalo imam u zivotu.
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Jedno je sigurno.
Da sam stvarno toliko bogat NEBI se ženio, veza bi dolazila u obzir ali da svako spava kod svoje kuće.
Bogastvo nikada ne pada sa neba tek tako, i nebi sebi dozvolio da moj krvnički rad uništava ženska pohlepa.

Deo bi dao u dobrotvorne svrhe. A deo mojim roditeljima.
I nikom više. BAŠ NIKOM!!!!

Ono što bi mi ostalo ostavio bih kao životnu ušteđevinu i trošio bih ih dok sam živ.
Kada bude vreme da otputujem, sav preostali novac koji bi mi ostao bi poklonio nekom (a to mogu da budu samo deca, u zavisnosti od toga u kakvom smo odnosu bili kroz čitav život) ili u dobrotvorne svrhe.

Jedno je sigurno, nebi se rasipao, ali bi sebi sredio kuću onako kako se meni dopada.

Imam dva pitanja za tebe Dragana:

Da si bolesna da li bi želela da si bogata ili zdrava?
Da li ti misliš da velike pare STVARNO mogu da usreće čoveka?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Da znaš kako je tekao moj život shvatio bi zašto sam sve ovo napisao.
Da sam toliko sitna duša sam novac bi zadržao za sebe a ne ostvljao deci, roditeljima i siromašnima.
Nisam pohlepan, nadam se da nikad u životu neću to biti.
Savršeno sam svestan da nikad neću biti milioner ni milajarder.
Ali ako steknem veći novac u životu u njemu će uživatu samo oni koji su ulagali u mene.
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
San Andreas
Imam dva pitanja za tebe Dragana:

Da si bolesna da li bi želela da si bogata ili zdrava?
Da li ti misliš da velike pare STVARNO mogu da usreće čoveka?


Prvo,da razjasnimo:pitanje je postavljeno da bi se zabavili a ne raspravljali,svadjali se ili lecili komplekse.Ako ti se nije svidelo..
Da sam bolesna,naravno da bih zelela da sam zdrava ali sama zelja ne bi bila dovoljna.A za lecenje je opet potreban novac...
Velike pare ne mogu da usrece coveka.Za srecu je potrebno mnogo vise od novca ali nedostatak istog moze da coveka unesreci..
Ima ona narodna:Kad glad udje na vrata ljubav izlazi kroz prozor
Nadam se da si zadovoljan odgovorom smile3
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Za mene je bogat covek onaj ko ima dosta dece. Onda sebe smatram veoma bogatom osobom. Novac je prolazna stvar u zivotu i sta ce ti sve to kad nemas decu ili ih imas pa napravis debile od njih.
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Da znaš kako je tekao moj život shvatio bi zašto sam sve ovo napisao.
Da sam toliko sitna duša sam novac bi zadržao za sebe a ne ostvljao deci, roditeljima i siromašnima.
Nisam pohlepan, nadam se da nikad u životu neću to biti.
Savršeno sam svestan da nikad neću biti milioner ni milajarder.
Ali ako steknem veći novac u životu u njemu će uživatu samo oni koji su ulagali u mene.
Mozda i nije lose tako...Ja bi dao svima i ostao bez icega :lol:

Otkako znam za sebe zivim sa ubedjenjem da sam rodjen za velike stvari,nikad mi nije ni palo na pamet da mogu biti siromasan :dntknw:

Mozda bi trebao da posetim psihijatra :blum3:
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Oj...ne razmisljam o tome...rijetko...sigurno je jedino to da bi obezbjedila roditelje dok su zivi pomogla sestrama...i prijatelji bi dobili dio...
Vjerovatno bi i ispunila svoju zelju te obisla zemlje koje sanjam da obidjem i napravila kucu u Srbiji i tu se skrasila sa svojim narodom i sa svojim voljenim...
 
Natrag
Top