SSL pogreška

Član
Učlanjen(a)
01.08.2013
Poruka
26
od juce sam uradio dva operativna sistema XP na jednom racunaru i u oba slucaja mi se javlja isti problem.koristim chrome ali kad preko fb pokusavam uci u neku igricu kaze mi da nemam flash player.kada istog pokusam instalirati dodje do 50% i stane.onda sam pokusao skinuti mozillu pojavljuje mi se ssl pogreska.idem na opciju svejedno nastavi i zapocnem instalaciju mozille dodje do pola i stane.prije sam ssl rijesavao postavljanjem vremena i datuma obicno je to bio problem sada nije takav slucaj.kako da rijesim problem flash playera i da ga instaliram i kako da instaliram mozillu da probam nju koristiti?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Instaliraj stariju verziju mozille i odmah skini flespleyer i instaliraj.
 
Član
Učlanjen(a)
01.08.2013
Poruka
26
jos je nesto zanimljivo sto sam zaboravio.kada skinem setup fajl za flash player i pokrenem instalaciju dodje do 50% i stane.u istom momentu taj setup fajl nestane iz racunara kao da ga obrise
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ma to moze biti samo do sistema, pretpostavljam da nisi uradio full format HDD-a, sto ostavlja mogucnost virusa ako si ih imao na proslom sistemu
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
U poslednje vreme kada skines instalaciju fles plejera i kada ga instaliras nestaje iz foldera u koji je skinut,ne znam iz kog razloga nisam se raspitivao,ali verovatno dabi se sto vise skidao iako je besplatan.Nije to nista strasno,nego kada ga instaliras trebalo bi da se intsalira za par sekundi, bez nekog velikog zastoja.A za nestajanje ne brini to vec traje oko mesec dana da posle instala nestane.Nego sa googla kada skidas probaj na vise mesta.Probaj da nadjes sa "C NETA"
 
Član
Učlanjen(a)
01.08.2013
Poruka
26
U poslednje vreme kada skines instalaciju fles plejera i kada ga instaliras nestaje iz foldera u koji je skinut,ne znam iz kog razloga nisam se raspitivao,ali verovatno dabi se sto vise skidao iako je besplatan.Nije to nista strasno,nego kada ga instaliras trebalo bi da se intsalira za par sekundi, bez nekog velikog zastoja.A za nestajanje ne brini to vec traje oko mesec dana da posle instala nestane.Nego sa googla kada skidas probaj na vise mesta.Probaj da nadjes sa "C NETA"


probao sam skidao sam i sa wareza i svaki put mi dodje do 50% i samo ispise pogreska i stane.sad sam uporedjivao sta mi je isto na oba sistema sto sam radio i jedino sto ima veze je da je oba puta bio isti antivirus instaliran.probao sam da i njega ugasim pa pokrenem instalaciju flash playera ali opet isto se desi
 
Natrag
Top