Sonja Trnovac je Srpkinja sa najlepšim dekolteom

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Sonja Trnovac je Srpkinja sa najlepšim dekolteom











Izvor:
Blic.rs








Sonja Trnovac (20), model iz Pančeva, pobedila je na večerašnjem izboru za najlepši dekolte Srbije, koji je održan u beogradskom klubu "Just Vanila" u organizaciji dnevnog lista "Alo". Pobednica je nagrađena putovanjem u Rim, dok je prva pratilja Lidija Rančić dobila put u Veneciju, a trećeplasirana Kristina Rvović fotoaparat.


269729_mis-dekolte04-foto-nebojsa-markovic_ff.jpg



Stručni žiri, u čijem su sastavu, između ostalih, bili Goca Tržan, Cvija i Soraja, posle dužeg većanja je doneo jednoglasnu odluku i između 23 finalistkinje za pobednicu proglasio simpatičnu Sonju Trnovac, 20-godišnjakinju iz Pančeva.

Privilegiju da prvi čestita Srpkinji sa najlepšim dekolteom imao je Dejan Vukelić, glavni i odgovorni urednik lista "Alo", a krunu joj je svečano uručila Soraja Vučelić.


269726_mis-dekolte01-foto-nebojsa-markovic_f.jpg



- Stvarno sam presrećna! Ovo je velika prilika za mene i mislim da će mi dosta pomoći u karijeri modela. Nagrada je fenomenalna, u Rim ću definitivno otići sa svojim dečkom Darkom - rekla je uzbuđena pobednica.

Interesovanje za događaj bilo je ogromno, pa se pred početak finala ispred kluba stvorila velika gužva. Program je vodio Vlada Stanojević, a od poznatih su među gostima bili i Milena Ćeranić, Ivana Selakov i grupa In Vivo.




 
Natrag
Top