Solarijum uništava kožu

Član
Učlanjen(a)
12.02.2009
Poruka
26
Da li ga posecujete?
Koliko chesto?
Shta mislite o tome, koliko je (ne)zdravo?


Ja obozavam taman ten, iako patim od klaustrofobije moram da posecujem ovu spravicu, pretrpim 10-tak minuta (umrem od straha) ali sam zato kasnije mirna i zadovoljna bojom svoje koze :D

Znam da nije zdravo suncati se u solarijumu, ali kad pogledash nije ni na suncu, ustvari ja uopshte nemam predstavu sta je zdravo u 21. veku :p
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2009
Poruka
22
Danas nista nije zdravo, ali mogu ti reci da sam posecivao solarijum dok sam aktivnije trenirao....mislim da nije stetniji od sunca, samo ne treba preterivati najvise do 2 puta nedeljno....
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2009
Poruka
26
pablo je napisao(la):
Danas nista nije zdravo, ali mogu ti reci da sam posecivao solarijum dok sam aktivnije trenirao....mislim da nije stetniji od sunca, samo ne treba preterivati najvise do 2 puta nedeljno....

Tacno... Takodje postoje i kreme za suncanje u solarijumu
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ne idem u solarijum, ali moram da kazem da obozavam devojke sa tamnim tenom. Kako ja to volim da kazem Kvarcovane :lol: :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2009
Poruka
164
kad spomenu kwarcowane...kolko puta se u3pujem i kazem "widi onu krekowanu ribu" umesto kwarcowanu :p :p :p
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
dij4b0la je napisao(la):
kad spomenu kwarcowane...kolko puta se u3pujem i kazem "widi onu krekowanu ribu" umesto kwarcowanu :p :p :p

Ahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
96
..sve što se radi previše nije zdravo..tako ni solarijum..u svemu treba imati meru..sunčati se u solarijumu je skroz dobar osećaj...
nishta_pito.gif
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
267
Pa idem kad nema sunca prilicno redovno, a leti koliko mi kozmeticarka dozvoli zbog koze,samo da izjednacim boju
 
Član
Učlanjen(a)
24.07.2009
Poruka
21
Taman ten volim,ali samo leti....nekako mi ne ide da zimi budem crna...Tako da zimi,odem ponekad...cisto da ne budem bela kao krpa...(i da se ugrejem i malo popravim raspolozenje u sivim danima koje ne volim)
A leti idem na adu (mada ne bas cesto)...a nekad u solarijum....
samo,evo,vec nedelju dana visim na adi ko manijak od 3 pola 4 popodne,pa dok ne zadje sunce i .....samo sam malo potamnela :dntknw: al dobro,bitno je da nisam izgorela.. yes3
ne znam ja kakvo je ovo sunce sad....cudno mi nesto.... :???:
 
Natrag
Top