Softwerski otkljucan iPhone?

Član
Učlanjen(a)
15.05.2011
Poruka
2
E ovako, jeli ima neko da se razumije u iPhone, tj. u razliku izmedju softwerski i fabricki otkljucanog iPhonea? Koje je bolje? I koji su nedostatci i potencijalni problemi sa softwerski otkljucanim iPhone?
 
Član
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
2
ne razumijem se nešto posebno ali iz onoga što slušam oko sebe mislim da se ne isplati otključavati softwerski jer bi mogao ostati bez uređaja,mislim mogla bi ti ostati samo kučište od iphona,za takve stvari moraš biti pravi maher,možeš samo promjeniti softwer da staviš stariji od postojećeg npr sa 4 na 3 rojku,znam ljude koji su to radili pa nisu više mogli ništa skinuti sa interneta niti obnoviti svoj softwer,to je samo moje mišljenje tako da se ne moraš toga držati ali ti samo izvoli pa ga otključavaj,ja to nisam nikad radio a imam iphone od kada postoji...pozdrav...
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
96
U svakom slucaju je bolji taj fabricki otkljucan ali je znacajno i skuplji tj. sa ovim softverski otkljucanim dobijas istu stvar za manje pare ali ne smijes raditi update softvera jer bi ga opet zakljucao. Govorim o verzijama koje se mogu "normalno" otkljucati tj. da ne izgube GPS npr. ;)
 
Natrag
Top