Smrtna kazna u Srbiji. Da ili ne?

Uvodjenje smrtne kazne?

  • DA!

    Votes: 54 75,0%
  • NE!

    Votes: 16 22,2%
  • Nemam posebno mišljenje!

    Votes: 2 2,8%

  • Total voters
    72
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Pedofilima, silovateljima, masovnim ubicama i ostalim monstrumima treba sa smješkom opalit metak u čelo i više neće bit problema.
 
Član
Učlanjen(a)
20.01.2010
Poruka
11
Naravno- da! Pogotovo onim "stvorovima" koji se izivljavaju na deci, u bilo kom smislu!!!
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
96
Koliko sam danas čula, silovatelji će uskoro morati da nose narukvice preko kojih će biti praćeni i kad budu oslobođeni.

Mislim da je to još jedna u nizu gluposti naše vlasti. Ne vidim uopšte razlog da se na takve troše pare poreskih obveznika :( Metak u čelo je rješenje za takve monstrume jer ljudska prava su za ljude a takvi likovi to očito nisu :(
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2010
Poruka
22
Ne.
Ko smo mi oda odlučujemo o nečijem životu?
Uostalom, postoji i veća kazna od smrtne, i takve treba praktikovati nad monstrumima kao što je dotični iz prvog posta.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ne.
Ko smo mi oda odlučujemo o nečijem životu?
Uostalom, postoji i veća kazna od smrtne, i takve treba praktikovati nad monstrumima kao što je dotični iz prvog posta.

Ko smo mi da radimo bilo šta što se radi na zemaljskoj kugli? Ko smo mi da,na primer,donesemo neki zakon i da kažemo nekome ovo smeš ,a ovo ne smeš? :???:
Ne treba uvesti smrtnu kaznu za razbojništvo,jer je čovek to uradio radi lične dobiti (na primer); ali zašto držati u životu manijaka koji je povratnik u istom ili još gorem zločinu? Ne bih ga mučio,jer za to ne verujem da bih "imao želudac",ali parče olova u čelepenku bi mu svakako dodelio i kraj!
Neka robija neki ludak za silovanje 6 meseci,pa ga puste,pa nek' siluje opet,pa onda na robiju 1 godinu,pa opet i opet i na kraju ga (na primer) ubije neka od njegovih žrtava u samoodbrani - e onda nju pošalju na robiju 10 godina zbog ubistva... Grubo vidjenje...:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
11.07.2010
Poruka
37
Nisam za smrtnu kaznu,te ljude treba muciti,odvojiti od sveta i svetla na jednom obroku dnevno da umiru polako. Sta imamo od toga ako doticna osoba umre brzo? Nista.wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Nisam za smrtnu kaznu,te ljude treba muciti,odvojiti od sveta i svetla na jednom obroku dnevno da umiru polako. Sta imamo od toga ako doticna osoba umre brzo? Nista.wacko2

Bolje ga je koknuti metkom u čelo uraditi to što ti predlažeš da se razvuče. Nagomilaće se ljudi i sve će morati hranitit obrokom dnevno. To košta. Metci su jeftiniji.
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
U subotu je silovana i zadavljena osmogodišnja devojčica! Bolesnik koji je to uradio je uhapšen (ime bolesnika je Mladen Ogulinac (52))...
Za takvu osobu je bilo kakva kazna i više nego blaga,ali (da se ja pitam) ubio bih ga bez razmišljanja! :butcher::-x
Podržao bih uvodjenje smrtne kazne za pedofiliju,nekrofiliju,silovanje...
Šta vi mislite o tome?
Potpuno se slazem sa tobom.
 
Natrag
Top