Smrtna kazna u Srbiji. Da ili ne?

Uvodjenje smrtne kazne?

  • DA!

    Votes: 54 75,0%
  • NE!

    Votes: 16 22,2%
  • Nemam posebno mišljenje!

    Votes: 2 2,8%

  • Total voters
    72
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Vratiti smrtnu kaznu u sistem krivicnih sankcija i obavezno javno izvrsenje!
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Ja sam za da se uvede smrtna kazna za ove bolesnike. Samo me zanima zasto neko siluje? Zasto? Ako mu treba sex,ja cu da mu platim devojke koje se bave prostitucijom ako treba,al nek puste decicu tu,da zive svoj zivot,u zdravlju i veselju. I sutra ima da idem u stranku da podnesem zahtev za anketu,ima da zahtevam da se na ovu temu razmotri u skupstini!!!
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ja sam za da se uvede smrtna kazna za ove bolesnike. Samo me zanima zasto neko siluje? Zasto? Ako mu treba sex,ja cu da mu platim devojke koje se bave prostitucijom ako treba,al nek puste decicu tu,da zive svoj zivot,u zdravlju i veselju. I sutra ima da idem u stranku da podnesem zahtev za anketu,ima da zahtevam da se na ovu temu razmotri u skupstini!!!

e bre srle, pa kad bi taj to u svom maloumnom mozgu mogao da shvati onda to ne bi ni radio ...
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Apsolutno treba da se za neke slučajeve uvede smrtna kazna! Silovatelji, pedofili, to treba kazniti a ne lečiti - muka mi je od toga da su "jadni" bolesni!
U Kini, kada se neki prekršitelj zakona osudi na smrtnu kaznu - ubije mu se čak i porodica - imaju i objašnjenje - zbog geneike!
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Apsolutno treba da se za neke slučajeve uvede smrtna kazna! Silovatelji, pedofili, to treba kazniti a ne lečiti - muka mi je od toga da su "jadni" bolesni!
U Kini, kada se neki prekršitelj zakona osudi na smrtnu kaznu - ubije mu se čak i porodica - imaju i objašnjenje - zbog geneike!

Ma ne rade to oni zbog genetike...nego zato sto ih je previse:oops:
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
69
Bez daljnjeg,silovatelji,pedofili i serijske ubice ne zasluzuju nista drugo osim smrti(po mogucnosti ne brze),ali smrtna kazna ima ogromnu manu:nema mogucnost pomilovanja,sto je dobro za one koji su krivi,ali oni koji su nevini...Zamislite koliko je nevinih po zatvorima u ovom nasem korumpiranom i sjebanom drustvu...Time im je gotovo oduzet zivot,ali ako se dokaze da su nevini ipak im nesto ostaje...Dobro,tako se moze dokazati i nevinost onih koji su krivi,ali nevini ce opet stradati i u jednom i u drugom slucaju...A to sa najmanjom kaznom od 40 godina je besmislica,ne znam koji biseri uopste donose takve zakone...
 
Natrag
Top