Smrtna kazna u Srbiji. Da ili ne?

Uvodjenje smrtne kazne?

  • DA!

    Votes: 54 75,0%
  • NE!

    Votes: 16 22,2%
  • Nemam posebno mišljenje!

    Votes: 2 2,8%

  • Total voters
    72
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
151
Koliko sam danas čula, silovatelji će uskoro morati da nose narukvice preko kojih će biti praćeni i kad budu oslobođeni. Od toga ne verujem da će bilo šta biti, ko će da ih natera na tako nešto, zakon? Teško! Jedino da ih čipuju kao životinje.

Sve to što pričate da biste im radili, iako podržavam, mislim da nema šanse da zaživi kao zakon, tako da je smrtna kazna jedino što se eventualno može zahtevati.


Ma de bre te narukvice,cista glupost...Treba to odmah resiti,a ne da se ljudi traumiraju da opet taj isti ne siluje nekog itd....
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Jeste to za narukvice,kao uvek ce znati gde je.
A pitam se da li ce znati sta u tom trenutku radi?
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Doživotna robija, bez mogućnosti pomilovanja. I svaki dan do kraja života psihička tortura, samo patnja i bol, da oseti bar delić iste koju je naneo! I naravno, stroga kontrola da ne prekrati sebi muke, do kraja svog bednog života...
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
Koliko sam danas čula, silovatelji će uskoro morati da nose narukvice preko kojih će biti praćeni i kad budu oslobođeni. Od toga ne verujem da će bilo šta biti, ko će da ih natera na tako nešto, zakon? Teško! Jedino da ih čipuju kao životinje.

Sve to što pričate da biste im radili, iako podržavam, mislim da nema šanse da zaživi kao zakon, tako da je smrtna kazna jedino što se eventualno može zahtevati.

A Beti Bup ostaje, pošto nikoga ne vređa, a ako te dekoncentriše, nemoj u nju da gledaš. yes3

Pa i treba da ih čipuju...i bez ko životinje...ljudi sigurno nisu !

- Pa kako da ne gledam kad stalno skakuće wacko2
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
DA se ja pitam nahranila bi medvede sa njima (sa manijacima).

Mada nece ni on bolje da prodje u zatvoru. Pozelece i sam da je mrtav.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2009
Poruka
2.938
Da, ja sam za smrtnu kaznu!

Silovatelji i ostali manijaci se nikada neće oporaviti ni izliječiti.
Ubice to isto treba da čeka.

Svako treba da plati za ono što je uradio. Dugogodišnje kazne su samo teret za društvo i šansa tim robijašima da opet izađu napolje.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
I ja sam takodje..........Nakon sto je ovaj majmun da ga nazovem tako uradio onoj osmogodisnjoj djevojcici zasluzuje da se spali na trgu............
 
Natrag
Top