Smrtna kazna u Srbiji. Da ili ne?

Uvodjenje smrtne kazne?

  • DA!

    Votes: 54 75,0%
  • NE!

    Votes: 16 22,2%
  • Nemam posebno mišljenje!

    Votes: 2 2,8%

  • Total voters
    72

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
U subotu je silovana i zadavljena osmogodišnja devojčica! Bolesnik koji je to uradio je uhapšen (ime bolesnika je Mladen Ogulinac (52))...
Za takvu osobu je bilo kakva kazna i više nego blaga,ali (da se ja pitam) ubio bih ga bez razmišljanja! :butcher::-x
Podržao bih uvodjenje smrtne kazne za pedofiliju,nekrofiliju,silovanje...
Šta vi mislite o tome?
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Apsolutno se slažem! :yea:
Uđite u Hroniku u podforumu Aktuelnosti, videćete bar 1.000 razloga za ovako nešto.
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
151
U subotu je silovana i zadavljena osmogodišnja devojčica! Bolesnik koji je to uradio je uhapšen...
Za takvu osobu je bilo kakva kazna i više nego blaga,ali (da se ja pitam) ubio bih ga bez razmišljanja! :butcher::-x
Podržao bih uvodjenje smrtne kazne za pedofiliju,nekrofiliju,silovanje...
Šta vi mislite o tome?

Pa takve osobe na lomacu...Dosta njih nije svesno koliko to ostavlja posledice u zivotu toj devojci/momku koji su silovani...To ih prati kroz ceo zivot,zbog cega? Zbog kretena koji je bolestan... I treba da se uvede smrtna kazna,jer u Srbiji se sve vise i vise desava ovakvih stvari,a ispastaju nevini zbog bolesnih,umno poremecenih ljudi...
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
nisam za smrtnu kaznu....
iz prostog razloga sto mislim da to zapravo nije kazna...
za silovatelje,pedofile i ostale bolesne duse uvela bih kastraciju i to tupim ziletom...
a za ostala krupna krivicna djela(da se tako izrazim:???:) dozivotnu kaznu sa povremenim mucenjem...
cini mi se da sam ja zadnji put nekad cula da je najveca kazna kod nas 40 godina???:???:
je li to stvarno tako?:???:
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
Apsolutno se slažem! :yea:
Uđite u Hroniku u podforumu Aktuelnosti, videćete bar 1.000 razloga za ovako nešto.

Ja baš i ne....zašto bi neko nekog mučio ili stavljao u najveće moguće patnje, da bi zatim bio kažnjen sa expresnom smrću. Milina za njega, umro bez muke. Bolje da mu ušpricaju neki virus od koga se laganoumire jedno 5-6 godina uz najveće muke pa da vidiš....
.... I daj molim te smiri malo tu Beti Bup, dekocentriše me yes3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
cuo sam ... nazalost.

ja ga ne bih odmah ubio. ja bih njemu radio to sto je on radio njoj a onda bih mu sudio - javno sudjenje pred kamerama. nakon toga zna se - kazna smrcu!

a sta ce ovako da dobije? proglasice ga umobolnim, izlezavace se u nekoj ustanovi 5 godina i opet je napolju i onda opet jovo-nanovo.

da bi se uvela smrtna kazna u ovoj drzavi mora da postoji nesto sto se zove Zakon
 
Poslednja izmena:

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
nisam za smrtnu kaznu....
iz prostog razloga sto mislim da to zapravo nije kazna...
za silovatelje,pedofile i ostale bolesne duse uvela bih kastraciju i to tupim ziletom...
a za ostala krupna krivicna djela(da se tako izrazim:???:) dozivotnu kaznu sa povremenim mucenjem...
cini mi se da sam ja zadnji put nekad cula da je najveca kazna kod nas 40 godina???:???:
je li to stvarno tako?:???:

Da. Najveća kazna je 40 godina.
A,šta ako posle te kastracije taj manijak ubije nekoga? Ako nakon odslužene kazne silovanja (neki su dobijali 2 godine zatvora za to) siluje još nekog i ubije? Mislim,zašto hraniti takvog nekog od državnih para,kada bi te iste pare mogli dati deci bez roditeljskog staranja (na primer)?
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Za njega i uopste te sto siluju prvo 10 njih da njega 'siluju' pa tek onda smrtna kazna ....

Ono je strasno!!!
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
pa ako mu odsjeku vise ne moze silovatismile3
ja sam za to da se uvedu vece kazne a to smrtna kazna nekako mi bas ne zvuci kao kazna...
a daleko je srbija od toga kakav zakon kad je najveca kazna 40 god(hvala sto si mi odgovorio) znaci ubijem ja sad jednog ili 29 ljudi isto lezim...u jbt logike i zakona....
:dntknw:
ja bih sve te bolesnike patila onako na tenane i svaki dan smisljala nesto novo da im zagorcam njihov jadni i bjedni zivot:fool:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Koliko sam danas čula, silovatelji će uskoro morati da nose narukvice preko kojih će biti praćeni i kad budu oslobođeni. Od toga ne verujem da će bilo šta biti, ko će da ih natera na tako nešto, zakon? Teško! Jedino da ih čipuju kao životinje.

Sve to što pričate da biste im radili, iako podržavam, mislim da nema šanse da zaživi kao zakon, tako da je smrtna kazna jedino što se eventualno može zahtevati.

A Beti Bup ostaje, pošto nikoga ne vređa, a ako te dekoncentriše, nemoj u nju da gledaš. yes3
 
Natrag
Top