Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Skype ne moze da se instalira

Diskusija u 'Software' započeta od DjukaPa, 11.02.2016.

1. Boza Bozic

Boza Bozic VIP

Zahvala:
    469
    Pol:
    Muški
    Upravo tako.:)

Bazlik se ovo sviđa.
  2. skole

skole Član

Zahvala:
    2
    Imam instaliran Windows 10, Skajp je radio normalno, a zatim kad ga pokrenem stoji zakucan na offline. Skinuo sam zatim verziju 7.30 i instalirao i ona je radila recimo nedelju dana i sad kad pokrenem skajp dobijam poruku Sorry, we couldn't connect to Skype - Please check your internet conection and tray again. Resetovao sam internet podešavanja, instalirao najnoviju offline veryiju skajpa (neće da instalira online varijantu), preko firefox-a mogu da udjem u online verziju skajpa..., ali ništa i dalje imam isti problem, molim Vas da mi pomognete da rešim problem. Hvala!

3. skole

skole Član

Zahvala:
    2
  4. g.milan6

g.milan6 Član

Zahvala:
    0
    Samo ova verzija ide na XP
    Skype 7.36.0.150
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!

Poslednja izmena od urednika: 13.02.2018
  5. jolemisa

jolemisa Član

Zahvala:
    1.414
    Pol:
    Muški
    Neznam šta može da ti bude problem.Evo malopre sam instalirao najnoviju veziju Skype-a na Win.8.1 64 bit-a.Jedino ako ti je Win.10 32 bit-a onda nećeš moći da instaliraš Skype,jer pošto je Microsoft preuzeo Skype,sada samo radi 64 bit-na verzija.Imam ga na Win.7 koji mi je 32 bit-a,ali je odavno instaliran,pa zato verovatno radi.

6. colecl1

colecl1

Zahvala:
    42
    Pol:
    Muški
    Pre 2 dana sam instalirao skype na svez win7 32bit i radi normalno.
    insalirao sam preko ninite sajta (posto sam instaliao jos neke programe)

7. HyperSnap

HyperSnap VIP

Zahvala:
    8.830
    Pol:
    Muški
    Izvinjavam se ali moram da te demantujem. Ovo za Skype nije tačno.

jolemisa, bajtar i pera.simic se ovo sviđa.
  8. DjukaPa

DjukaPa

Zahvala:
    82
    Pol:
    Muški
    Meni ova verzija koju sada imam na kompjuteru radi, pozvao sam prijatelja i video poziv sve radi ok ali ne cujem ja njega, niti on mene. Kad pozovem Echo test radi mikrofon sve ok. Kontam da moze da bude da trebamo ipak da azuriramo program, jer ranije mi se to desavalo. Ali sad kad sam probao da azuriram izbacio mi skroz drugaciji skype i nije pregazio preko ovog starog nego imam instalirana 2 programa. Da li se iko susreo sa slicnim? Ovo je moja verzija.

9. jolemisa

jolemisa Član

Zahvala:
    1.414
    Pol:
    Muški
    Na Ubuntu i Win.8.1 su mi poslednje verzije Skype-a,posto sam prerinstalirao ta dva OS-a,nisam mogao da instaliram klasicni Skype,vec te novije verzije i morao sam da napravim Microsoftov nalog,a ne svoj kao i do sada,pa sam morao cak da upisem i broj mobilnog da bi na njega dobio KOD da bi ukucao i nastavio instalaciju.I to do skoro nije trebalo.I dobijao sam upozorenje da mogu instalirati sa 64 bit-ni Skype,pa sam zbog toga morao i ova dva OS-a da instaliram na 64 bit-a.I sada radena oba OS-a,a na Win.7 mi je neka stara verzija i od 32 bit-a i radi,jer nisam dirao nista na OS-u.Pretrazivao sam na Google-u da vidim kakav je problem i naisao na mnogo mesta gde jebilo reseno tako sto je instaliran i OS i Skype na 64 bit-a.Evo ti adresa pa procitaj malo o tome:
    Kod:

10. jolemisa

jolemisa Član

Zahvala:
    1.414
    Pol:
    Muški
    Probaj ovu zadnju verziju:
    Kod:
    Izvinjavam se,možda za Win. netreba 64 bit'a,već za Ubuntu.Na taj OS nemože više 32 bit-na verzija,a za Win. mora poslednja verzija.Malo sam pobrkao,zato stro sam u istom danu radio na oba Os-a.Ali starije verzije ne mogu da se instaliraju.Možda postoji neka caka i neko zna za to pa ti javi.Ja sam morao na Win.8.1 64 bit-a poslednju verziju i jedino tako sam uspeo da instaliram.Uglavno,je Microsoft nešto uradio,da mora po njihovom.

Poslednja izmena: 14.02.2018

Preporučite stranicu