Skrivena muzicka scena USA (illuminati - poruke i mitovi)

Član
Učlanjen(a)
14.04.2011
Poruka
11
riha.jpg

Jedan od najpopularnijih pisaca u SAD, je ostro otvorio oci javnosti ove godine. Malo ko zna o njemu i njega prati pa je obajvio i na svom kanalu video klip o pozadini i porukama pevaca iz SAD. Na gornjoj slici vidite najpopularniju Pop ikonu danasnjice Rijanu, u spotu S&M na kojoj ako zaustavite pise Princess of Illuminati - princeza iluminata.

Za one koji nisu culi Illuminatu su tajni red, najprofitabinije mracne organizacije (sekta) na svetu. Svojom filozofijom, lobijem i novcem menjaju pravac i tempo zivota, modu, nacin komuniciranja i veru. Ostalo mozete videti na video klipu pisca. Obavezno pogledajte video, sjajno je smisljen i uradjen.


Kod:
http://www.youtube.com/user/MarkDice
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
24.09.2010
Poruka
544
Uzmimo, na trenutak, da je ona zaista "princeza iluminata" (šta god da to značilo).

Dakle, Rijana je princeza iluminata. Šta će ona uraditi ako želi to da obznani celom svetu? Sakriti jednu poruku u jedan spot? Zbog čega bi to radila? Danas može da postavi status na fejsbuku, da napiše tvit poruku, da sazove sastanak za medije i javno kaže: "Ja sam princeza iluminata". Može da uzme bedž na kojem će to pisati, može da uzme majicu na kojoj će to pisati, može da uradi toliko toga. Zašto bi onda, molim vas, to uradila tako što skriva jednu poruku u jednom spotu?

A šta će uraditi ako ne želi to da izađe u javnost? Pa sigurno je zadnja stvar koju bi uradila u tom slučaju postavljanje poruke u spot koji će gledati milioni ljudi i gde su sve šanse na strani da će neko gledati kadar po kadar i pronaći takvu poruku.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
iluminati? ja sam iluminat i svi smo mi iluminati, iluminati znaci prosvetljen a sad sto je to neko zlupotrebio to je nesto drugo,riana ne moze da bude nikad iluminat u tom smislu u kome si ti napisao, ona moze samo da bude posrednik izmedju tih organizacija i naj obicnih ljudi za promociju nekog laznog zivota i laznih pravih vrednosti sto nam namecu, znaci sve te pare i te materijalne stvari i uspeh koje nam namecu kao najbitnije, znaci u danasnje vreme samo to je bitno, da li si uspesan ili ne, a sad da li si ti gazio preko zivih i mrtvih da bi stigao do tog uspeha to je nebitno, e to riana i neki drugi promovisu, taj neki zivot koji nam namecu te neke tajne organizacije
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Све те "мегазвезде" су део исте секте, имају једну сврху коју су им задали: да држе људе у том свету идола и мењања свести од малих ногу. Многи познати певачи су говорили о томе, неки су се "исчланили", али та машинерија још увек одрађује шта има. Скривене поруке су у ствари ругање и залуђивање "теоретичара завере", а све је то скретање са главне теме. Теорије завере и ти "предавачи" служе као и сви ти певачи и глумци истој сврси: одаљити човека што више од Исуса.

Ко се држи јеванђеља не треба да губи време на све те мамце и странпутице, иако више није тајна како све делују масонске марионете, све је по принципу: хлеба и игара. Само да човек живи небитним животом, маштајући и залуђујући се Холивудом и музичком индустријом, разним кабалистичким рутуалима на сцени, окултним и сатанистичким порукама и сл., тј. да проведе живот без Христа. То је кључна ствар за сотону.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
E, svašta. Klinci koji slušaju tu Rianu, blage veze nemaju o satanističkim kultovima, mađijama i ostalim glupostima u koje vjeruju neuke babe i primitivni ljudi, koji sebe nazivaju vjernicima. Klinci slušaju ritam i muziku, koja se njima sviđa, ne vraćaju pjesme unazad, da bi tom prilikom čuli izraze poput ovih :ja volim sotonu i ostale gluposti. I zašto bi se poistovjetilo nešto što nema veze jedno sa drugim, kao što Adrijan BG kaže, ako ne živiš Hristom živiš sotonom? Nikada neću moći da prihvatim to kao neki aksiom.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Само се девојчице понашају, облаче и говоре као та Ријана и остале блуднице. Ако је све наивно како неки говоре, шта ће јој ђаволски рогови, зашто се увија и кревељи као опседнута? И не само она. Али тешко је исправити све само речима појединаца који покушавају да наведу човека да бар застане, одслуша и погледа детаље и поруке. Биће довољно. Овако се праг толеранције толико срозавао постепено, да човек и не види колико је све изопачено. Мисли да је тако нормално, као што су они у Содоми и Гомори мислили. И њима је било нормално.

Нека умукне свако сведочанство људско, и нека се замрзне реч на уснама мојим, Теодуле. Чуј Његово сведочанство, Његову реч:

Ја сиђох с неба.
Ја дођох у име Оца својега.
Да сви поштују Сина као што поштују Оца.
Нијесам сам, него ја и отац који ме посла.
За мене свједочи Отац који ме посла.
Ја не примам свједочанства од човјека.
Отац који ме посла свједочи за мене.
Сам од себе не дођох него има Истинити који ме посла, којега ви не знате; ја га знам, јер сам од
ега и Он ме посла.
Ја не тражим воље своје него вољу Оца који ме посла.
Прегледајте Писма, и она свједоче за мене.
Син не може чинити ништа сам од себе него што види да отац чини; јер што отац чини оно и син
ини онако.
Ја од себе не говорим.
Као што мене зна Отац, и ја знам Оца.
Онај који ме посла са мном је.
Ја свагда чиним што је Њему угодно.
Ви сте од нижијех, ја сам од вишијех; ви сте од овога свијета, ја нијесам од овога свијета.
Који мрзи на мене, мрзи на Оца мојега.
Отац који стоји у мени, Он твори дјела.
Нико не ће доћи Оцу до кроза ме.
Ти си Оче у мени и ја у теби.
Који вјерује мени, видје Оца.
Ја сам у Оцу и Отац у мени.
Ја сам врата.
Ја сам пастир добри.
Ја сам свјетлост свијета.
Ја сам пут, истина и живот.
Ко види мене, види Онога који ме је послао.



Још је рекао, да је он пут. А људи су се ломили по беспућима и раскршћима из поколења у поколење.

Још је рекао, да је Он истина. А род људски је сав затрован био пилулама лажи од онога који је назват "отац сваке лажи“.

Још је рекао, да је он живот, не несвесан и ништаван живот у индијској Нирвани, нити језиво неумирање у грчком Хадесу, нити утопљење личног живота у етарни живот неког свеопштег етарног стојичког божанства, него баш прави живот, какав жели свако срце људско, у крилу Оца свог небесног, у Рају слаткоме, где се праведници сијају као сунца.

Још је рекао, да је Он пастир. Вукови са демонским духом а у човечјем облику наметали су се за пастире народима земаљским, не да би их сачували него да би их застрашили, збунили и растргнули. А Он, као пастир добри, дошао је да ни стотој овци не да да се изгуби, него је тражи и спасава.

Још је рекао, да је Он лекар, и да је дошао болесним а не здравим. У самој ствари здравих није ни било у свету, али је било многих који су као тешки болесници у врућици уображења мислили да су здрави.
Још је рекао, да је Он Син Божји, да је старији од праоца Аврама, и да му је име Почетак. Дошао је к људима као посланик Оца свог небесног, јединог живог Бога, који има очинску љубав према људима и жели кроз Њега, свог превечног и јединородног Сина, да усини све људе по њиховој вери и слободној вољи и да их уведе у Своје бесмртно царство небесно.
Још је рекао, да ко Њега верује, има живот вечни; ко Њега прима, прима и Оца који га је послао, и ко за Њим иде тај спасава душу своју. А ко Њега не поштује, не поштује ни Оца Његовог, јер вели: Ја и Отац једно смо.
Сабрана дела Светог Владике
Николаја Велимировића

Теодул

 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Malo ću skrenuti sa teme, jer me pominjanje đavolskih rogova slikovito podsjetilo na jednu scenu iz Budve od ovog ljeta. Naime, šetala sam sa sinom ( 8 godina ) i on je trebao da bira šta će da kupi od novca koji je dobio od tetke. I šetajući tako pored budvanskih štandova, prvo je izrazio želju da kupi crnogorsku kapu. Pošto takve kape ne postoje za đecu, vidio je crvene đavolske rogove koji se kače na glavu, na što sam mu ja rekla: " sine, dovoljan si đavo po sopstvenom ponašanju, ne trebaju ti rogovi." Na kraju je kupio ogavnu, gumenu zmiju i plašio prolaznike. Sada svaki psiholog i " normalan čovjek " može okarakterisati ovakav izbor predmeta, kao krajnji odraz sotonističke duše malog đeteta, ali sa tom konstatacijom se ne bih nikako složila. Jedostavno je dijete neobično, ima neki svoj svijet i način gledanja na njega. Pri tome, jako vjeruje u priču o Adamu i Evi. Ja ga nisam razuvjeravala. U vrtiću je za Vaskrs nacrtao crno jaje, koje je učiteljica odmah pocijepala, a ja sam joj rekla : " gospođo, možda ste u njemu ubili potencijalnog Pikasa ". Ne znam, možda u njemu čuči budući satanista, kriminalac ili šta li ja znam već. Nadam se da ću biti na forumu da izvještavam o daljem toku njegovih " sumnjivih " odabira predmeta.:)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Besherat, paranoja je opaka bolest, tim opakija što ne ugrožava organsko nego psihičko biće čovjeka. Paranoci u svemu vide opasne znake,
skrivene namjere, potencijalnu izopačenost, zavjeru maračnih sila... Još kada se paranoja ispreplete sa vjerskom zaslijepljenošću, dobijamo opasnu kombinaciju koja potencionalno može predstavljati ozbiljan problem i za "bolesnika" i za njegovu okolinu.
Takvi, recimo, nikada neće Rijaninu ekstravagantnost vidjeti kao prirodnu želju da se istakne i da se razlikuje od drugih, nego će je odmah smjestiti u kontekst Sodome i Gomore.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Tokom života sam proučavala sve moguće spise, Bibliju, poznate filosofe, budističke spise i nisam uspjela da dobijem apsolutno nijedan validan odgovor na goruća pitanja, koja muče svakog čovjeka. Boraveći na netu, pročitala sam masu nevjerovatnih informacija poput ove oko Rijane, satanističkih rock grupa, tajnih udruženja, ali ni to mi nije dalo nikakve odgovore na pitanja oko suštine ljudske prirode i svijeta oko nas, jer je to ipak tema koja nam je najsrodnija i bitna za opstanak, pa samim tim o njoj najviše i razmišljamo. Na kraju sam shvatila da odgovore nikada neću naći, pa sam ih zato prestala i tražiti. Ne što sam se demoralisala ili posustala, nego naprotiv, što sam prevazišla težnje za nemogućim. Počela sam da se okrećem prirodnom toku stvari i pojava , te tako svako mišljenje koje odudara od opšteprihvaćenog, shvatam kao ljudsku posebnost, jer smatram da je svaka ljudska jedinka posebna, ma kako jednostavno izgledala. Ne vidim u tome niti uplitanje Boga, još manje đavola u koga i ne vjerujem. Vjerujem u različite ljudske prirode, koje su takve same po sebi, uslovljene socijalnim, društvenim, porodičnim i ostalim uslovima u kojima rastu i sazrijevaju. Ne shvatam ništa tragično i " nenormalno ", samo različito od većine. Tako da i u eventualnom kreveljenju Rijane vidim samo kreveljenje, ništa drugo. Šta reći za Jelenu Karleušu, koja mi je sinonim za najgore ponašaje ženske osobe,ali da je ne osuđujem, eto i ona je različita i skreće pažnju valjda.:)
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Хвала Јури за ово: параноја, само довољно сам нормалан да знам шта је параноја и шта је посматрање и категоризација. Довољан број психолога такође скреће пажњу на масмедију као оружије које трује људски ум, да не рачунам уопште верску црту. Али пошто је по теби све нормално и наивно, а ми који запажамо смо параноици, онда нека остане на томе. Чак сам рекао да човек не треба да се много оптерећује са тим стварима, али није проблем.

Све је то само уметност и изражавање уметника, тако да не треба човек ни да проба да коментарише. Нећемо коментарисати ни изложбу перверзне популације која је опет искључиво морала да вређа Господа, али такво је време дошло. Ако кажеш нешто, одмах си умно оболео, док су прави болесници сада нормални, само имају слободу избора. Као што рекох, Содома и Гомора...
 
Natrag
Top