Skinovi za XBMC

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
pokusavao sam ali nije to ono sto zelim.....mozes da testiras sam pa javi sta si dobio.....

Nevidim mogucnosti postavljanja precica addona na nacin kao recimo kod confluence ili aeon skina ni manuelno a ni pomocu XBMC Maintenance,niti Advanced launcher osim recimo otvaranja Favorit podgrupe i slanja zeljenih addona u taj deo.....

inace uvek postoji resenje prerade par .xml fajla ali to je u ovom slucaju dug i ne bas jednostavan proces......


Moguce je da i moze a da sam ispustio videti ili pronaci,ovo su moja neka brzopotezna zapazanja u ovom Transparency skinu.....
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
joj...da nema ni jednog skina koji bi meni odgovarao....ima gde jos koje skinove jer ove sto su u xbmc sam sve vec isprobao.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
joj...da nema ni jednog skina koji bi meni odgovarao....ima gde jos koje skinove jer ove sto su u xbmc sam sve vec isprobao.....

Ovo je neki spisak skinova koji se uglavnom koriste u XBMC.....sa razlicitim njihovim varijetetima

Ace,
minion.gif
Aeon,
minion.gif
Aeon Nox,
minion.gif
Alaska,
minion.gif
Back Row,
minion.gif
Bello,
minioff.gif
Carmichael,
minioff.gif
Cirrus Extended,
minion.gif
Confluence,
minioff.gif
Diffuse,
minioff.gif
Droid,
minioff.gif
Ellipsis,
minion.gif
Hybrid,
minioff.gif
Fusion Migma,
minioff.gif
JX 720,
minioff.gif
MediaStream,
minion.gif
Metropolis,
minioff.gif
MiniMeedia,
minioff.gif
nbox,
minion.gif
Neon,
minioff.gif
Night,
minion.gif
Project Mayhem III (PM3),
minion.gif
Quartz,
minioff.gif
Rapier,
minion.gif
reFocus,
minion.gif
re-Touched,
minioff.gif
Shade,
minion.gif
Simplicity,
minioff.gif
SLik,
minioff.gif
Touched,
minion.gif
Transparency!,
minioff.gif
Vinci,
minioff.gif
Welo,
minion.gif
XeeBo,
minion.gif
Xperience1080,
minioff.gif
Xperience More,
minion.gif
xTV SAF,
minioff.gif
Artwork packs,
miniofflock.gif
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
sve ove sam vec testirao....neki uopste ne rade na frodo verziji....ali ne znam....ni jedan mi nije sasvim savrsen....mozda mi koji XBMC multimediju koristimo vec par godina trazimo nesto novije, interesantnije....barem meni se tako cini....hehe
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
@boki71;
jesi ikad vec prepravio skin nesto po svom okusu? ako jesi onda te molim prepravis skin Transparency da se moze dodavati pluginove na home screen, slicno kao kod aeon nox ili confluence itd......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
@boki71;
jesi ikad vec prepravio skin nesto po svom okusu? ako jesi onda te molim prepravis skin Transparency da se moze dodavati pluginove na home screen, slicno kao kod aeon nox ili confluence itd......

Nisam se bavio mnogo tim skinom ali nevidim u njemu drugu opciju osim da se kreira sta se zeli pomocu Advanced Launchera a zatim to i posalje u Favorite.....Na Home prozoru ima opcija Favourites pa posto se ona izabere pronadje se i startuje to sto je kreirano....Direktno na Home prozor bilo bi isuvise komplikovano jer bi moralo da se prepravlja nekoliko .xml fajla u okviru XBMC a pitanje je kako bi to onda i funkcionisalo......
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
ej boki71, sada testiram back row skin pa ne znam sta znaci ovo sasvim dole u desnom kutu? vec sam trazio u setinzima da bi to ili aktivirao ili uklonio.....imas li savjet? pokusaj za par minuta taj skin pa vidi o cemu se radi?

3795657700.png


inace taj skin mi je bas super....ima home screen kako sam si ja nekako zamislio....izgleda ovako....

2786374015.png


jos jednu gresku sam otkrio....nema naziva kanala, samo slicica kanala....a to verovatno ne mozem podesiti jer ovo bi trebalo biti vec v originalu....

7666050056.png
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ej boki71, sada testiram back row skin pa ne znam sta znaci ovo sasvim dole u desnom kutu? vec sam trazio u setinzima da bi to ili aktivirao ili uklonio.....imas li savjet? pokusaj za par minuta taj skin pa vidi o cemu se radi?
inace taj skin mi je bas super....ima home screen kako sam si ja nekako zamislio....izgleda ovako....

ajd popodne cu videti .........

ako mislis slika ova desno,pokusaj je ukloniti to ti se nalazi u folderu.....

C:\Documents and Settings\Admin\Application Data\XBMC\addons\skin.back-row\images

mislim da je tako posto sam nakratko bio probao taj skin davno pa i zaboravio......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ja toga nemam sada vido.......sa defaultnim podesavanjem.....kao da nam nije isti skin ......:roll:.mada sam postavio back row........

ng0jp.png


IVw0q1.png


mozda je ovo meni neka starija verzija ......:stupid:neznam kako bih video sta je ali mislim da ti to vuce iz Countdown16-9 foldera u okviru back-row skin foldera....

predpostavljam da ti je settings drugacije namesten.......stvarno neznam.....
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Ja toga nemam sada vido.......sa defaultnim podesavanjem.....kao da nam nije isti skin ......:roll:.mada sam postavio back row........

mozda je ovo meni neka starija verzija ......:stupid:neznam kako bih video sta je ali mislim da ti to vuce iz Countdown16-9 foldera u okviru back-row skin foldera....

predpostavljam da ti je settings drugacije namesten.......stvarno neznam.....

e...zaboravio sam da pritisni slovi " I " kad si na kanalu kao na dolnoj slici....
 
Natrag
Top