Skidanje klipova sa youtube u zeljene formate

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ako ste ikada slidali video klipove sa youtube sajta znate sigurno da su obicno u .flv formatu ...Ako zelite da iste te video klipove skidate u puno raznih formata mozete veoma lako to i da uradite...Evo dva nacina pa odaberite laksi....

1.Online putem web sajta koji to odradi za vas....
2.Putem mozillinog adona....

 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Online konverzija....

Odite na sajt youtube i pronadjite klip koji zelite konvertovati a zatim i iskopirajte njegovu youtube adresu.....



Sada cete otici na sajt.......



Kod:
http://www.zamzar.com/url/


A zatim u polju Step 1 upisati youtube link vaseg klipa koji zelite konvertovati,..
U polju Step 2 u padajucem meniju kliknucete na format u kome zelite konvertovati youtube klip (u mom slucaju je .avi format)...
U polju Step 3 napisacete vasu valjanu mail adresu da biste bili obavesteni o linku na kome se nalazi vas iskonvertovani fajl...
U polju Step 4 cete jednostavno kliknuti na Convert...



U novootvorenom prozoru sve to potvrdite na OK.......



Sacekate da se vas video fajl uploaduje i konvertuje do kraja........



Sacekate malo i odete na vasu mail adresu i u vasem sanducetu videcete mail sa ovog sajta gde vam salju link sa koga mozete skinuti konvertovani fajl...Kliknite na taj link.....



Posto vas je link odveo na adresu konvertovanog faila preostaje vam jos samo da kliknete na Download now i skidanje iskonvertovanog fajla pocinje...

 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Konverzija putem addona na mozili...

Ovim addonom mocicete obaviti 5 konverzija dnevno posto su dali limit ,ali iscackao sam kako jednostavno da ih prevarim... pa moze nebrojeno konverzija dnevno ali o tome kasnije...Ovim addonom u mozili firefox mozete skidati u zeljenom formatu sa vise web adresa i to...
- youtube.com
- blip.tv
- break.com
- dailymotion.com
- livevideo.com
- metacafe.com
- myvideo.de
- veoh.com


Idemo redom...Odite na adresu...



Kod:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/8189


osto ste stigli tamo kliknite na Add to firefox...broj 1.....



U novootvorenom prozoru kliknite na Accept and instal...broj 2....



U novootvorenom prozoru kliknite na Instal Now...broj 3....



A zatim i na Restart Firefox...broj 4......



Posto smo instalirali ovaj addon odite na youtube i klip koji zelite preraditi u zeljeni format a zatim kliknite na ovaj addon...



U novootvorenom polju u padajucem meniju obelezite u kom formatu zelite uraditi konverziju(ja sam obelezio .avi) a zatim kliknite na next step...



U novootvorenom polju u padajucim menijima obelezite parametre koji se od vas traze a zatim kliknite na next step (za avi format sam postavio parametre..audio codek-mp3,video codek-divx,rezolucija-352x288,audio bitrate 32,video bitrate-16..)...



U novootvorenom prozoru pocinje konverzija ...(ako javi gresku lose ste postavili parametre te pokusajte ponovo sa novim..)...



Posto se konverzija zavrsi u novom prozoru kliknite na Download now...



U novootvorenom prozoru cekirajte Save file a zatim kliknite na Ok...


qGCtSZWxbU.jpg



Za par trenutaka imacete u racunaru youtube klip u formatu koji ste sami odredili......

 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Posto ja uvek pretendujem na addone nerviralo me kako da izbegnem ovaj limit od 5 konverzije dnevno,te recio da podjem u ,,kupovinu,,neogranicenog downloada..Nisam se mnogo mucio i odmah shvatio da je to jako jednostavno...Potrebno je samo obrisati cookise u browseru medijaconverter.org,a zatim Promeniti IP adresu ,al ajdemo redom....

Za danas mi je ostala jos samo 1 konverzija...




Prvo brisem cookise u mozili na sledeci nacin....U gornjem meniju mozile kliknite na Tools a zatim u padajucem meniju na Options...broj 1...



U novootvotenom prozoru na kartici Privacy kliknite na show cookis...



U novootvorenom prozoru pronadjite cookis mediaconverter.org obelezite ga a zatim kliknite na Remove cookies..broj 3...



Posto ste obrisali cookis izadjite na Close...broj 4...



Sada idemo na drugi korak ,,kupovine,, a to je promena IP adrese...

Ja to radim pomocu programa jako jednostavno a vi mozete i da resetujete ruter na dugme...ili kako vec menjate IP adresu....



Posto ste sve ovo obavili odite na youtube da nastavite skidati zeljene klipove i videcete da ste doboli novih 5 konverzija,te tako mozete neometano skidati kada god pozelite...

 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Odite na Youtube i izaberite klip kpji zelite da skinete .Zatim u polju Url sa desne strane obelezite link te kliknite desnim klikom misa a zatim u padajucem meniju kliknite takodje na Copy - broj 1...



odite na stranicu.....



Kod:
http://keepvid.com/


Te u praznom polju URL kliknite levim tasterom misa a zatim i desnim te u padajucem meniju kliknite na Paste - broj 2.....



Zatim kliknite na Download - broj 3.....



U novootvorenom prozoru kliknite na download ali predhodno vidite dali hocete u .flv formatu ili .mp4 formatu....



U novom prozoru cekirajte Save file a zatim kliknite na Ok - broj 4.....



Skidanje zeljenog fajla pocinje......
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U PDF.......

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F!1041&authkey=ANlqTIv2t55RTrQ" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top