Sinhronizacija Store licence

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ako licencu za Store aplikaciju nije sinhronizovana sa licencom windows instalacije na vasem racunaru, aplikacija moze prestati da radi. Ovaj tutorial ce vam pokazati kako sinhronizirati svoje Store aplikacija dozvole u operativnom sistemu Windows 8 .

Stanite misem na donji desni ugao desktopa a zatim klikom misa izaberite Start opciju.....broj 1

zlrQa.png


Zatim cete u Start meni prozoru pronaci aplikaciju Store i klikom misa izabrati je....broj 2

DdrQtEy2u.png


Posto vam se otvori Store aplikacija stanite misem na donji desni ugao desktopa a zatim klikom misa izaberite Settings opciju.....broj 3

uYy0W.png


U novootvorenom prozoru zatim klikom misa izaberite opciju App Updates.....broj 4

fWIJ1X3q.png


Sada je potrebno u novootvorenom prozoru u delu App licenses kliknuti misem na dugme Sync licenses....broj 5

ueb9ow.png


Sacekajte malo da se obavi sinhronizacija i dobicete zatim poruku da je dobijena licenca ispravna,sinhronizovana i da radi ....

sc6dV.png
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U PDF.......

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F%212799&authkey=AMy3-hDsD-r5ZlM&em=2" width="476" height="288" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
5
mene zanima posto nisam kreirao microsoft account a trazi mi da se ulogujem da bih mogao pristupiti aplikacijama,a ne znam da li mogu da se registrujem posto imam piratsku verziju windowsa,da li uopste mogu da koristim store i aplikacije iz njega da instaliram?i da li mogu da nadjem negde aplikacije kao sto su b92 aplikacija jer o mi je bas super da mi u start-u iskacu vesti itd.
I jos nesto kako da ubacujem nove aplikacije u start....?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
mene zanima posto nisam kreirao microsoft account a trazi mi da se ulogujem da bih mogao pristupiti aplikacijama,a ne znam da li mogu da se registrujem posto imam piratsku verziju windowsa,da li uopste mogu da koristim store i aplikacije iz njega da instaliram?i da li mogu da nadjem negde aplikacije kao sto su b92 aplikacija jer o mi je bas super da mi u start-u iskacu vesti itd.
I jos nesto kako da ubacujem nove aplikacije u start....?

Naravno da mozes se ulogovati i koristiti store i sve druge aplikacije......
 
Natrag
Top