Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Shrek (2001-2010) Quadriology

Diskusija u 'Sinhronizovani Crt. Film.' započeta od Torrent Maniak, 21.04.2017.

1. Torrent Maniak

Torrent Maniak Ja sam opasni čika....... Moderator

Zahvala:
    34.767
    Pol:
    Muški
    Shrek (2001)

Shrek je ljudožder koji u šumi živi sam i mrzi ljude. Kada lord Farquaad, vladar Duloca, progna sva bića iz bajki u šumu, Shrek odjednom više nije sam i njegov dom postane skloništem za izbjeglice, što ga neizmjerno živcira. Naime, sve što Shrek želi je da ga ostave na miru, a to je trenutačno nemoguće. Shrek traži od lorda Farquaada da primi natrag bića iz bajke, na što ovaj pristane, uz jedan uvjet: ako mu Shrek dovede princezu Fionu kako bio on, ženidbom s njom postao kralj.

Hidden Content:
    **Skriveni sadržaj: Morate kliknuti 'Hvala' prije nego sto mognete vidjeti skriveni post.**

2. Torrent Maniak

Zahvala:
    34.767
    Pol:
    Muški
    Shrek 2 (2004)

Shrek 2 je računalno animirani film iz 2004. u produkciji DreamWorksa i nastavak tri godine ranije prikazanog Shreka. U našim kinima premijerno je prikazan 26. kolovoza 2004.

U SAD-u, gdje se počeo prikazivati nešto više od tri mjeseca ranije nego kod nas, Shrek 2 je postao animirani film s najvećom zaradom svih vremena u prvom vikendu prikazivanja i, do 2004., uopće treći film svih vremena po zaradi tijekom prvog vikenda prikazivanja. Do 27. lipnja 2004. zaradio je 390 milijuna dolara u SAD-u i 383 milijuna diljem svijeta. Budući da je budžet za produkciju filma iznosio 75 milijuna dolara, a dodatnih 50 utrošeno je u promociju, Shrek 2 se pokazao izuzetno profitabilnim za produkcijsku kuću DreamWorks.

Nakon što se Shrek i princeza Fiona vrate sa svog medenog mjeseca, dobivaju pozivnicu od njezinih roditelja da ih posjete. Princeza Fiona svojim roditeljima, kralju Haroldu i kraljici Lilian, nije rekla da se udala za ogra, te i sama to postala. Zajedno sa svojim nametljivim prijateljem magarcem, par se zaputi u kraljevstvo Tamo Tamo Daleko kako bi upoznali kralja i kraljicu.

Nakon što Vilinska Kuma doznaje da je Fiona udana za Shreka, podsjeti kralja Harolda na njihov dogovor da se princeza Fiona uda za njezinog sina Princa Šarmera. Potaknut njezinim prijetnjama i svojim nezadovoljstvom da ima ogra za zeta, unajmljuje Mačka u čizmama da ubije Shreka.

Hidden Content:
    **Skriveni sadržaj: Morate kliknuti 'Hvala' prije nego sto mognete vidjeti skriveni post.**

Poslednja izmena: 21.04.2017
  3. Torrent Maniak

Zahvala:
    34.767
    Pol:
    Muški
    Shrek the Third (2007)

Kada je Šrek oženio Fionu, poslednje što mu je bilo na pameti je da će postati kralj. Ali kada njegov tast, kralj Harold, napusti ovaj svet, upravo sa tim mora da se suoči. Jedina nada mu je da pronađe novog kralja Dalekog dalekog kraljevstva, naravno uz pomoć Magarca i Mačka u čizmama. Kandidat koji najviše obećava je srednjoškolac sa kojim će imati pune ruke posla...

Hidden Content:

Poslednja izmena: 03.07.2017
    TheBad, Milos.G i losmij se ovo sviđa.
  4. Torrent Maniak

Zahvala:
    34.767
    Pol:
    Muški
    Shrek Forever After (2010)

Čeznući za danima kad je bio „pravi div“, Shrek potpiše ugovor s Cvilidretom kako bi povratio svoj gromki urlik… Ali usput preokrene svoj svijet naglavačke. Ima samo 24 sata da poništi ugovor i sve vrati u red.
    Sve je počelo sa simpatičnim divom ljudožderom… Koji se sprijateljio s magarcem koji govori… i spasio prelijepu princezu u nezaboravnoj priči koja je razbila kalup za sve buduće animirane filmove. Sada nam stiže „Shrek uvijek i zauvijek“, urnebesan i prikladan finale filmskog fenomena koji je srušio sve rekorde i osvojio „Oscar“. Čeznući za danima kad je bio „pravi div“, Shrek potpiše ugovor s Cvilidretom kako bi povratio svoj gromki urlik... Ali usput preokrene svoj svijet naglavačke. Magarac se odjednom ne sjeća svoga najboljeg prijatelja; Fiona je sada nesmiljena princeza ratnica, a Mačak u Čizmama debeo! Zajedno imaju samo 24 sata da ponište ugovor i sretno zaključe posljednje poglavlje UVIJEK I ZAUVIJEK.

Hidden Content:

Preporučite stranicu