SF Torrent addon za XBMC

Učlanjen(a)
30.12.2013
Poruka
216
Skinuo sam SFtorrent iz prvog posta. Medjutim kada zelim da ubacim addon u xbmc moj player uopste ne prepoznaje da ova datoteka postoji.

Reseno, nisam iscitao post paziljivo.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19.03.2014
Poruka
13
ubacio sam 0.6.4 verziju sf torrent i nisam bas najbolje razumeo da li mogu da da direktno gledam film bez download-a?pustio sam film iz xbmc ali automtski ide i download?ako moze kako da podesim settings addona?
 
Učlanjen(a)
30.12.2013
Poruka
216
ubacio sam 0.6.4 verziju sf torrent i nisam bas najbolje razumeo da li mogu da da direktno gledam film bez download-a?pustio sam film iz xbmc ali automtski ide i download?ako moze kako da podesim settings addona?
Desni klik na film i kliknes na opciju "play from here". A u settingsu addona uncheck opciju "Keep files after playback/stop donload"
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Meni izgleda uvek downloaduje film kada ga gledam, bez obzira dal sam chekirao tu opciju ili ne..
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Meni izgleda uvek downloaduje film kada ga gledam, bez obzira dal sam chekirao tu opciju ili ne..
naravno da se film uvek downloaduje....bez downloada ne mozes gledati torent fajlova....samo u setinzima postavi da se fajl ne snima na disk i da se brise po zavrsetku gledanja.....
 
Učlanjen(a)
27.05.2014
Poruka
188
Jeli bas mora biti instaliran bittorrent ili moze i neki drugi klijent, posto koristim raspberry xbmc?
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Ja imam Utorrent na PC i sve sljaka bez problema. Mislim da ne mora Bittorrent, treba ti neki torrent klijent i to je to.
 
Natrag
Top