Sex utroje - da ili ne?

Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
215
Ne bih trpeo jos jednog lika pored sebe ako je u pitanju jedna zena a ne bi joj ni trebao jer vredim za dvojicu, ali vec dve zene na mene jednoga...khm...tu se ne opirem.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ne bih trpeo jos jednog lika pored sebe ako je u pitanju jedna zena a ne bi joj ni trebao jer vredim za dvojicu, ali vec dve zene na mene jednoga...khm...tu se ne opirem.

Taj tvoj odgovor mi se sviđa......dve na jednoga..:yea:..ja mislim da je pošteno i odnos snaga je OK...yes3..
Da sam mlađi nebih imao ništa....ništa sprotiv ....yes3. Takve prilike se ne ukazuju često....yes3.
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Sex u troje..skakljiva tema..misljenja sam da ne bih mogla nekog koga volim da delim jos sa nekim...

Ja sam potpuno siguran da ne bih mogao da delim nekog koga volim sa bilo kim, u bilo kom smislu...

Sad... u varijanti kad se sa nekim vidjam samo sexa radi, bez ikakvih dubljih emocija...to je vec druga prica i tu trojka zna da bude vise nego interesantna... bar je meni bila... :yea:

Mada... probao sam je samo jednom, pa i nisam nesto kompetentan za dublju diskusiju na tu temu... :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
obzirom da mi je komentar obrisan,moram da ponovim...ja ne merem nađem jednog,a kamoli dvojicu...:???:
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2010
Poruka
136
Hahahaha....moja Tweety ja cjenim da ti to možeš...čak i osmoricu :D
 
Natrag
Top