Sex - Tabu tema

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Sex - Tabu tema

Koliko ste slobodni i otvoreni po pitanju sexa

Da li pomislite da nešto napišete i komentarišete ...pa se predomislite - je l' , je l te, to ne bi bilo "umesno"..... jer se o sexu ne razgovara otvoreno i javno

Da li je "večita tema" samo za imtimnost 4 zida spavaće sobe .... ili možete o tome da ćaskate sa svojom prijateljicom/prijateljem

Da li razgovorom o sexu ispadamo nekulturni, bezobrazni, sumnjivog morala

Razmisljate li uopšte na tu temu


 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Uh, dobro pitanje!
Volim da za sebe mislim da sam otvorena, moderna i neopterećena tabuima.
Sve je stvar mesta i prilike. Nemam nikakav problem da sa mužem pričam o svojim željama i potrebama isto tako da odgovorim na milion pitanja sina pubetetlije (ne kažem da mi je uvek lako ali se trudim da potisnem nelagodnost). U društvu gde se osećam ušuškano takođe nije problem da pričam o svemu i svačemu...
Bitno je proceniti momenat i postaviti granicu jer treba napraviti razliku između prostakluka i otvorenosti!
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Potpuno slobodan yes3 ne razgovaram o tome samo sa kim to nije normalno da se razgovara :acute:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Tabui za mene uopšte ne postoje, a naročito ne u seksu. Trudim se samo da ne prelazim granucu dobrog ukusa, ali mogu da razgovaram o bilo čemu.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ne znam zašto bi sex bio taboo. To npr. za mene nije problem, tj. nije mi problem uopšte da pričam o tome.
Dobro, to možda i ne čudi za nas mlađe naraštaje, jer sad jednostavno mladi i ne znaju za sramotu, pa sve to prelazi u prostakluk.

I kako mi se čini, ako se ovako nastavi tabooi uskoro više neće ni postojati.
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Nisam siguran, da li sa ovim ima veze horoskop (u šta VRLO shout sumnjam ), vaspitanje, sklop ličnosti, ili, ne znam, sastav vode za piće, ali ja lično, vrlo teško iznosim vlastitu intimu, ili probleme pred druge... Moram napomenuti, da je diskusija ovakvog tipa nešto sasvim drugo; svako ima neki svoj nick, neki avatar, svako ko priča o nečemu što i nije za njega baš najpohvalnije, može biti prilično siguran da će ostati x,y jedinka u milionskoj masi... A ironija je i ne baš nemoguća, da neko nekog zna, pod punim imenom i prezimenom, iz radnje, kraja (ulaza?), posla, škole....
Ne znam, zasad sam nov, možda cenjene članove 'počastim' i nekim, jelte, 'strahovitim, nerešivim, životnim problemima'... Ovo, opet govorim globalno, nevezano za ime ovog dela foruma,naravno...
Sad, ne treba mnogo soli u glavi, da se provali, da ja na OVOM mestu, BAĐŠ OVO I OVAKO (kao kiša oko Kragujevca) kuckam, da nemam, jelte neki problem, koji, iako, sam jelte, manje-više anoniman, IPAK nisam spreman da prezentujem i iznesem pred, zaista kritički pretres...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Sve eventualne probleme vezane za ovu temu, "pročešljavam" i otvoreno pričam o njima jedino sa svojom dragom! Iako smo mi ovde samo slika i broj, ne vidim razloga zašto bi nekoga zanimale moje "aktivnosti u krevetu"...
 
Natrag
Top