Sex sa udatom zenom ili ozenjenim muškarcem?

Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
bila sam u vezi sa ozenjenim muskarcem u pocetku mi je svasta obecao bio tako slatkoreciv nemam reci pala sam na to sve vidjali se svaki dan isli svuda naravno van grada zbog njegove zene imao je i dvoje dece odlican sex smo imali nisam razmisljala o posledicama bila sam tako srecna nisam uopste osecala da ima zenu ... jedne noci su se on i ona posvadjali jer je osecala nesto verovatno javio mi je da mora ici na neki rodjendan sa njom bilo mi je cudno jer znam da je sve ispaljivao i nigde nije isao zbog mene to me je jako povredilo,ali mi je obecao da cemo se posle rodjendana videti cekala sam ga on je dosao po mene rekao je moze samo 15 min a i da je zena krenula da ga prati i da nema vremena sad da mi objasnjava situaciju pocela sam da placem bila sam besna mislila sam u sebi ovo ni9je moguce kako to bas sada da se desava da ona nesto sumnja mislila sam da me laze krenuo je kuci i ja ga pratila kolima i cekala malo dalje od njegove kuce u tom momentu se zaustavljaju neka kola kada ono nejegova zena konacno susret nas dve nisam mogla da verujem sve je znala a samo sam je jednom u zivotu videla izdaleka ali ona je mene znala imala je svoje dousnike koji su joj sve javljali bila je niza zena zdepasta malo rosavog lica nije ... uhvatila me je za ruke i pocela da stiska i da jeca da to nije uredu da moze otac da mi bude i bla bla bla znala sam ja to sve ali sam cutala bojala sam se da mi nesto ne uradi jer znam kakvu snagu zene mogu dobiti pod velikim besom odgurnula sam je i uspela nekako da pobegnem zvala sam ga on mi je ponavljao non stop zasto si to uradila a ja sam mu non stoo govorila nemoj da me ostavis ... kasnije sam saznala da je on nju jako istukao to vece jer ga je slgala da me je tukla ...
od tada se nas odnos skroz promenio okrenuo se prema zeni i to vise nije bilo to ostali smo bili zajedno nismo se vidjali svaki dan i to kada se vidjamo bude po sat ipo vremena i sve se svede na sex pocela sam da se hladim to mi nije odgovaralo i nazalost skupila sam hrabrost i okoncala to bilo mi je mnogo tesko ali i on me je iznenadio jer je samo rekao okej kao da je znao i od tada se vise nikada nismo culi ....

the end
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
za Crnku:

ne radi se o vezi. ti si napravila katastrofalnu gresku. jedan sex je sasvim ok ali veza sa nekim ko je u braku - komplikovana situacija i uvek se lose zavrsi ... vlada Marfijev Zakon ... sex je donekle i moguc, nema obaveza i tako to - sad pa nikad vise. jel uvidjas razliku?
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
ma skroz si upravu samo sam ja to kasno uvidela jer sam bila neiskusna tada srecom nije dugo trajalo ...
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Eto sad razocarenje do kraja...:cray:
Bas malopre mi cale rece:"Je li moguce da ti jos vjerujes u princa na bijelom konju,djete prerasti Pepeljugu..."
Kako god ja cu i dalje cvrsto da vjerujem u vjecnu ljubav i vjernost,koliko god svaki dan gledala oko sebe rasturene brakove,nailazila na ljude koji varaju i na one koji su prevareni...
Necu sad bas iz inata necu da se udem ni pred Bogom ni pred zakonom iako samo oduvjek mastala o vjencanici o poljubcu pred oltarom pa i dan danas...Ali dok sam ziva vjerovacu u vjernost i u ljubav,mozda je nekad i docekam...sa papirom ili bez njega...yes4
 
Natrag
Top