Sex sa udatom zenom ili ozenjenim muškarcem?

Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
sex ima najmanje veze sa brakom....nisam cuo da se neko vencao zbog sexa... brak je jedan Ugovor koji sačini treće lice da bi uskladilo odnose izmedju druga dva, a overe dva svedoka... stanje apsurda, pa ko treći može da bolje utanači odnose dve osobe ako ne one same...
prema tome, problem je varaš ili ne partnera u sexualnom smislu, a taj aspekt uopšte nemora da bude bitan u dobroj bračnoj vezi...mada mnogi to podrazumevaju ko krucijalnu priču...
da ne dužim znam ljude oba pola koji su s bili i još su sa nekim zbog sexa a uopšte im nije padalo na pamet da se "zabavljaju", vere venčavaju il prosto žive zajedno...
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
a šta sa onima gde je bigamija normalna pojava....
ko kog tu vara... ako vara...
a sem toga MAJKA PRIRODA je napravila da se uvek radja više ženskih jedinki, valjda ima zašto...
evo moj primer, tri puta se ženio, prvu nisam varao al pomišljao, drugu ponekad a treću nikako ni u mislima... valjda sam pogodio iz treći put, otklonio ustaljeni kliše iz glave, razne predrasude i ja srećan načisto i doživotno...
jeste sad ćete reći lako ti je kad si mator al to nije tačno, ja sam konstantno zaljubljen 3 i po godine i nikako da rasteram stomačne leptire i leptiriće a i neću prijaju... plus sex je za mene a i moju ljubav vrhunski i svašta nešto probamo i svaki put je različito a nije ni po kakvom osmisljavanom scenariju... eto moguće je... a i ostali deo života s mojom LJubavi je super...a nismo u braku... mora da je to glavno... zajebali smo establišment i crkvu a "čisti" smo pred Bogom i ljudima.... i pred nama samima
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
83
Ja sam pre 15 godina bio u vezi sa udatom zenom oko mesec dana(ja sam bio momak sada nisam) i najcesce smo se nalazili van grada u kolima i po hotelima,i posle tog vremena sam se zapitao sta ja trazim sa njom(ona 40god. ja 23god.)pa kada smo se nasli zadnji put to sam joj i rekao i da bi bilo najbolje da se ne vidjamo jer to nikuda ne vodi pa je ona pocela da skace,vristi,histerise itd,tako da sam se jedva otkacio od nje i sada mogu da kazem da to ne bih nikada vise uradio jer posle moze doci do problema i velikih komplikacija?Za vezu za noc ili jednom sam za, ali vise od toga ne........
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
Veza sa ozenjenim muskarcem



Izabrati za dečka oženjenog muškarca nikad nije dobra ideja. U životu se, nažalost, ponekad dešavaju stvari koje ne planiramo. Oženjene osobe se odljube od svojih životnih partnera i ponekad ostanu u vezi zbog djece ili drugih razloga. Zabavljati se sa oženjenim muškarcem može biti komplikovano i često rezultira slomljenim srcem. U nastavku slijede savjeti koji vam mogu pomoći kako da se što bezbolnije zabavljate sa oženjim muškarcem te da se prepustite čarima nove ljubavne veze ukoliko već bude na vidiku.

1. Raščistiti sa sobom
Najprije se zapitajte zašto se zabavljate sa oženjenim muškarcem. Možda zato što se plašite vezivanja ili imate premalo samopouzdanja. Ukoliko se ijedno od ovo dvoje pokaže istinitim, posjetite savjetovalište kako biste si pomogli u rješavanju ovog problema.

2. Ostati emocionalno hladan
Savjet je, ukoliko nije prekasno, ne dozvoliti si da se zaljubite u oženjenog muškarca. Ako ste s njim isključivo radi seksa, pokušajte ostati što je moguće emocionalno hladniji. Ukoliko osobu smatrate prijateljem, ne dopustite osjećajima da prerastu one prijateljske.

3. Ignorisati obećanja
Ignorišite njegova obećanja. Oženjeni muškarac često pokušava uvjeriti ljubavnicu da ih čeka zajednička budućnost. Može se desiti da vam dečko obeća da će napustiti suprugu kako bi vas oženio. Mala je vjerovatnoća da se to desi, a realno gledano, do toga najvjerovatnije neće doći. Da je on htio napustiti suprugu, već davno bi to učinio, a vama bi prišao kao razvedeni muškarac.

4. Imati poštovanja prema porodici
Imajte poštovanja prema njegovoj porodici. Posebno ako on ima djecu. Važno je imati na umu da su njegova djeca njemu na prvom mjestu. Ukoliko ima porodične obaveze, one će uvijek doći na red ispred vas.

5. Držati opcije otvorenim
Držite opcije otvorenim. Ukoliko je vaš dečko oženjen, nema razloga da se ne viđate sa drugim ljudima. Konačno, on ima suprugu. Nastavite viđati se sa drugim osobama jer se može desiti da se pojavi neko ko je “dostupniji” i ko će vas dovoljno poštovati i učiniti da se osjećate posebno.

6. Ne praviti scene
Važno je razumjeti da ukoliko odlučite održavati vezu sa oženjenim muškarcem, morate prihvatiti da će uvijek manje-više pokušavati udovoljavati svojoj supruzi, truditi se održavati vezu s vama u tajnosti. Stoga ne postoji dovoljno razloga da pravite dramatične scene ako on odluči provesti vikend sa suprugom. U vašoj vezi će uvijek biti prisutno troje.


izvor:krstarica zivot
 
Natrag
Top