Sex sa udatom zenom ili ozenjenim muškarcem?

Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Čekaj malo živiš u skladnom braku,a varaš svoju ženu.Hmm....ne razumem kakvo je to zadovoljstvo......mislim ok svako ima pravo raditi šta mu je volja ali opet ja koliko god da se trudim takvo nešto razumeti ne umem :dntknw:

Ahem, kako to da ti predočim? Jedna udata gđa mi je banalizovala i simplifikovala celu ovu temu: Da li možeš zamisliti da jedeš isti pasulj svakog dana do kraja života? Usput, još uvek je udata za istu osobu, koliko čujem...
Sad, u braku si, verena si, u vezi manje/više skladnoj, ti znaš. Da li će se tvoja veza strahovito, uzdrmati, propasti u provaliju beznađa, raspasti u užasima promiskuiteta, zbog banalnih sat ipo do dva KVALITETNO upotrebljenog vremena? Nakon korekcije šminke& frizure, NIKO neće ništa provaliti, a ti si bogatija za još jedno iskustvo... Ispravi mi logičke faulove i greške u koracima, čik!
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
Jeste li vi to probali/e? Ako niste da li bi?



Ja nisam,niti bi.:beee:

... nikad ne reci "nikad"
121fs725372.gif
25r30wi.gif

 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
2
volio bih da o ovoj temi pišu muškarci i žene koji imaju cijeli život iza sebe, oni koji su imali jednog partnera cijeli život i oni drugi koji su ih imali više. da oni iznesu nekoliko argumenata zašto su to baš tako napravili, ovo mi se čini prilično demagoški.
sve je relativno, ko zna što nas čeka sutra,ne znamo ili ne želimo znati što nam se radi iza leđa, danas nam je dobro: a sutra?, ko zna ko će prvi pokleknuti....
ljubav: ta priča mi ne drži vodu...
na pola sam svog (nadam se) životnoga puta i još nekako naivno vjerujem u ljubav ali mi se čini da od tog nekada čvrstog oslonca danas sam na vrlo tankom ledu.
hoću reći: sama (čista) ljubav nije dovoljna.
nisam realist nego sanjar i zvučim jako skeptično, realisti su još skeptičniji.
bojim se da žene (većina njih, kao i uostalom mnogi muškarci) ne znaju tokom života što zapravo žele, već to što dobiju žele sebi prilagoditi.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Jednom u životu sam imala takvu "vezu". Ja sam bila single, a on oženjen. Jako davno. Srela sam ga prošle godine, još uvek je u braku sa istom ženom i žive isto... u istoj kući, kontaktiraju koliko moraju, što bi se reklo "poslovno". A on i ja bili smo zajedno pre nekih 15-tak godina.
Uh, bilo je malo mučno, za oboje. Ukradeni trenuci, po tajnim mestima, večita kašnjenja, večito: "Molim te, sačekaj me, imam sastanak". Onda, kad se konačno vidimo, žuri kući. Pritom, nije mu pravo što izlazim sa drugima, ne ljubomoriše otvoreno, ali mi recimo ostavi "šljjivu" negde na intimnom mestu pravdajući se da "nije hteo, ali je moja koža suviše osetljiva"...
Nikad više!
Probala sam i onu drugu varijantu, da dok sam u vezi uradim i nešto "sa strane". Može da bude zanimljivo, ali i opasno...
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Jednom u životu sam imala takvu "vezu". Ja sam bila single, a on oženjen.....
Uh, bilo je malo mučno, za oboje. Ukradeni trenuci, po tajnim mestima, večita kašnjenja, večito: "Molim te, sačekaj me, imam sastanak".... Onda, kad se konačno vidimo, žuri kući. Pritom, nije mu pravo što izlazim sa drugima, ne ljubomoriše otvoreno, ali mi recimo ostavi "šljjivu" negde na intimnom mestu pravdajući se da "nije hteo, ali je moja koža suviše osetljiva"...
Nikad više!
Probala sam i onu drugu varijantu, da dok sam u vezi uradim i nešto "sa strane". Može da bude zanimljivo, ali i opasno...


Vidiš, Crvendać, bar u tom slučaju nisi uspela odvojiti hormone od emocija.... NARAVNO da je zabranjeno voće direktan put u dijabetes.... I da je tako nešto VRLO zanimljivo... A opasno, Bože moj, šta je u XXl veku 100posto bezbedno, počevši od vazduha pa do političkih obraćanja ( uh što ovde nema onaj LOL emotikon!!!)?
Ozbiljno sad, ako ti se emocije drže ruku pod ruku sa hormonima i super-egom... Vrlo 'nekomforne' kombinacije za ličnost... Pa ako si još i sklona preispitivanjima i samoanalizama, huh, brrrr, ne bio ti u koži, par sati nakon 'moćne voćne' zabave...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Vidiš, Crvendać, bar u tom slučaju nisi uspela odvojiti hormone od emocija.... NARAVNO da je zabranjeno voće direktan put u dijabetes.... I da je tako nešto VRLO zanimljivo... A opasno, Bože moj, šta je u XXl veku 100posto bezbedno, počevši od vazduha pa do političkih obraćanja ( uh što ovde nema onaj LOL emotikon!!!)?
Ozbiljno sad, ako ti se emocije drže ruku pod ruku sa hormonima i super-egom... Vrlo 'nekomforne' kombinacije za ličnost... Pa ako si još i sklona preispitivanjima i samoanalizama, huh, brrrr, ne bio ti u koži, par sati nakon 'moćne voćne' zabave...

Malo si me pogrešno razumeo, ali ni ja nisam bila sasvim precizna. Nisam mislila na sebe, nego na drugu stranu. Elem, onaj sa kojim sam "prevarila" tadašnjeg dragog se zaljubio u mene, a ja nisam bila zainteresovana da pravim cirkus od svog života, pa sam se jedva izvukla iz cele priče.
A mogu, kad hoću, potpuno da odvojim hormone od emocija, napravila sam "prekidač" u mozgu za to onda kad je trebalo. yes3

I da! LOL emotikon postoji i ovde... :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
Složoio bih se sa tobom da se tu radi o monotoniji,nije problem u neznanju da se promeni seksualni život,svako od nas to zna i može,stvar je tehničke prirode.Jednostavno rečeno neke poze ti odgovaraju,neke ne.Ako se odnos svede samo na ono što odgovara jednom partneru,takav odnos vremenom postane monoton.Logično je da će ona druga strana tražiti seksualnu dopunu (partnerku/partnera izvan veze).Često sam na koje kakvim forumima čitao o veličini muškog ponosa (mali,normalan,veliki),a šta je sa vaginom (plitka ili duboka)!?Uzmimo za primer kombinaciju žene sa plitkom vaginom i muškarca sa velikim penisom.Takav muškarac prilikom pentracije mora da vodi računa o svojim pokretima da ne povredi partnerku,tamo gde se bol rađa zadovoljstvo i užitak prestaju.Normalno je da će takav muškarac potražiti partnerku izvan veze (braka) da bi sebi priuštio seks kakav želi.Ako isključimo iz priče muškarce sa malim penisima i one sa velikim onda i žene iz istih tih razloga traže neku paralelnu vezu.Ne mogu svi muškarci da izvedu svaku pozu,kao što ni ženama ne odgovara svaka poza,pa sam taj nedostatak nečeg novog što bi oplemenio vezu i odnos dovodi do monotonije i paralelnih veza.Izvan bračni seks sa udatom ženom ili oženjenim muškarcem je dobra stvar po jednoj osnovi (tu važi zakon omerte ili ćutanja).Ne zuji se okolo,svako čuva svoj brak i maksimalno uživa u životu.Na kraju krajeva život je samo jedan i treba ga maksimalno isloristiti.

glasacu za tebe u svakom pogledu. slazem se, dobro dodje mala promena partnera, cisto da se monotonija ubije ali "TO" nesme preci u naviku i ceste izlete van braka. ako dodje do toga, onda je bolje potraziti savet advokata nego psihologa ili vec ....
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Malo si me pogrešno razumeo, ali ni ja nisam bila sasvim precizna. Nisam mislila na sebe, nego na drugu stranu. Elem, onaj sa kojim sam "prevarila" tadašnjeg dragog se zaljubio u mene, a ja nisam bila zainteresovana da pravim cirkus od svog života, pa sam se jedva izvukla iz cele priče.
A mogu, kad hoću, potpuno da odvojim hormone od emocija, napravila sam "prekidač" u mozgu za to onda kad je trebalo. yes3

I da! LOL emotikon postoji i ovde... :lol:
Prekidač? Šta će se desiti ako pregori? Ili nestane struje? :lol::lol:
 
Natrag
Top