SerbianForum Rss - XBMC

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Gotovo stotinu stranica obradjujemo XBMC mediju,modifikujemo pa evo i SerbianForum Rss u okviru XBMC......

SERBIANFORUM RSS

NREV3A7rwu.png


Pomocu serbianForum RSS mozete saznati u svakom trenutku sta ima novo na forumu kao i sva nova desavanja na njemu.Osvezavanje rss se radi svakih trideset sekundi i ovaj addon mozete downloadovati sa sledece adrese.....

:download:

Kod:
[url="https://www.dropbox.com/s/5cgr2mg85un9e5x/SFrss.rar"]Dropbox - SFrss.rar[/url]

Posto downloadovali i raspakovali iz rara potrebno je ovaj adon samo iskopirti u skriveni xbmc folder i to na lokaciji u racunaru......

Kod:
C:\Users\(User Name)\AppData\Roaming\XBMC\addons

Kada ponovo startujete XBMC pojavice vam se i SerbianForum RSS posto je adresa defaultno integrisana u ovaj addon.....

wyUCTHi7X.png


Onda cete moci da budere obavesteni o svemu novom sto se desava na forumu pomocu ovog serbianforum RSS.....
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
drugi nacin za RSS FEED

upisati u podesavanja za RSS adresu Feed-a Serbianforuma

ZO1vzLy.png

ILZiFse.png

B2uKSJ6.png
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Hmm kad smo vec kod rss, nigde ne nadjoh kako da ga motam, mogu da povecam brzinu, ali nije to to, ciitam vesti sa nekoliko sajtova pa mi se ne ceka svaki put da dodje do nekog dela :)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Hmm kad smo vec kod rss, nigde ne nadjoh kako da ga motam, mogu da povecam brzinu, ali nije to to, ciitam vesti sa nekoliko sajtova pa mi se ne ceka svaki put da dodje do nekog dela :)
Konkretno kod ovog SerbianForum RSS nemora se povecavati brzina jer ona je postavljena na auto updejt na 30 sekundi.....mada mozes ti menjati po zelji u rssEditor.py fajlu....

n6A4F.png


mislim da sam ti sve reko.......sta i kako ide......
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Hvala ali mislio sam da mozda postoji mogucnost da dodam neku komandu kojom bih mogao da premotavam, napred nazad vesti :) Ovo za editor sam znao vec. Hvala jos jednom :)
 
Natrag
Top