SerbianForum kolekcija Windows 8

Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
36
sve sam nasao sto si rekao ali ne razumem sta brisem kada mi nigde ne pise FILTERS. inace i kod mene je desna strana ista kao i kod tebe na slici, ali ja ne znam sta treba tu da obrisem.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
sve sam nasao sto si rekao ali ne razumem sta brisem kada mi nigde ne pise FILTERS. inace i kod mene je desna strana ista kao i kod tebe na slici, ali ja ne znam sta treba tu da obrisem.

slikaj tu desnu stranu i posalji sliku i slikaj device manager.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
pokusao sam da malo uvecam

Ok ..sada sam video da ga uopste i nema u Device Manageru....onda to i nije bilo resenje sa kljucevima u registru ..

Ajd probaj ovo.....pa javi dali je pomoglo.....

startuj Command Prompt kao Administrator

zatim upisi.........

Kod:
reg.exe add "HKLM\System\CurrentControlSet\Services\atapi\Controller0" /f /v EnumDevice1 /t REG_DWORD /d 0x00000001

Posto upises komandu pritisni Enter.....

zatim restartuj racunar i vidi dali se pojavio CD/DVD room
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
36
hvala boki pojavilo se.
probao sam to da uradim i ranije ali jbg. nisam se setio da treba da udjem kao administrator pa mi je zabranjivao pristup.
sada je ok, veliko ti hvala
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
hvala boki pojavilo se.
probao sam to da uradim i ranije ali jbg. nisam se setio da treba da udjem kao administrator pa mi je zabranjivao pristup.
sada je ok, veliko ti hvala

Ok.....nismo se razumeli....onaj postupak iz registra je kada room imas u Device manageru (i pokazuje da nisu instalirani drajveri) a nema ga u sistemu.....

Pozdrav......
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
36
izvini boki moram jos malo da te mucim.
kako sam radoznao kliknem je na STICKY NOTES da vidim sta je to. naravno ne vidim jer mi kaze da je to nemoguce.
e sada kad god upalim komp pojavljuje mi se obavestenje
2013-08-10 10_43_17-Program Manager.jpg

e to obavestenje nemam pojma kako da uklonim jetr mi stalno izlazi kad god ukljucim komp.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
u pitanju je mali program....podsetnik u kome mozes napisati sta god zelis i postaviti ga na desktop i da ti sluzi kao podsetnik za neku stvar...

Vidi ti imas redukovanu verziju i zato je i velicine 1,5 gb a ne uobicajena 2,3-2,5gb....Ja sam reducirao kod te verzije neke manje bitne stvari pa i taj programcic (koliko se secam), jer smatram da nije bas neophodan.....Odi u startne programe u Task Manager i postavi ga na disable......

cf3EJP.png
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
36
ma ok je ni meni ne treba samo sam kliknuo iz radoznalosti pa mi sada pokazuje da nije dostupan svaki put kada upalim komp.sada cu da ga postavim disable po tvom uputstvu.
inace bez obzira sto je ovaj program osiromasen izvanredno se ponasa. svaka cast i hvala.
PS. jedino sam dodao sniping tool sto mi u principu treba.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
36
boki pitanje
jako mi je interesantan ovaj windows

WINDOWS 8 PROFESIONAL SERBIANFORUM STIL - x86 + OFFICE 2010+PHOTOSHOP CS6+NERO12 +ACDSee 6 +30 OSNOVNA PROGRAMA......
ne vidim da si ga uplodovao
 
Natrag
Top