Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

SerbianForum EPG

Diskusija u 'Internet Radio i TV' započeta od NightWolf, 26.09.2013.

?

Da li koristite SerbianForum EPG?

1. DA

85,8%
  2. NE

14,2%
Status teme:
Zatvorena za pisanje odgovora.

1. NightWolf

NightWolf

Zahvala:
    4.965
    Pol:
    Muški
    Niko te ne tjera da koristis ovaj EPG,ako ti ne valja nemoj ga ni koristiti ili nadji neki Bugarski koji nudi sve sto tebi treba. :roll:

Vasili Zaitsev se ovo sviđa.
  2. Vasili Zaitsev

Vasili Zaitsev VIP

Zahvala:
    2.102
    Pol:
    Muški
    e boze koja ljubomora! zaostajeTE GOSPODINE! dzabe vredjaTE, nightwolf je ovo genijalno osmislio i napravio i nema nijednu manu,a i lepo VAM rece ako VAM ne valja, sto ga uopste koristiTE

3. mv71mv

mv71mv

Zahvala:
    0
    Procitah i pogubih se na na forumu za sve vezano za xbmc, ovo za gledanje tv-a je fenomenalno i objasnjeno da samo glup ne moze da ne shvati, svaka cast !!!
    Moje pitanje je da li ce biti i Sportklub HD kanali ( mislim na 1, 2 3, 4.. ) , a i neki drugi u HD-u?
    Hvala puno

4. NightWolf

NightWolf

Zahvala:
    4.965
    Pol:
    Muški
    EPG vec ima za Sport Klubove,ista je programska sema za kanale SD i HD kvaliteta. Ako gledas u XBMC,koristi isti tag za obicne i HD npr. da bi povezao Sport Klub 1 HD sa EPG, u listi stavi kao sto je oznaceno plavom bojom
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!
    U Simple Playeru ces morati rucno izabrati tag za HD kanale. Ides na Open Playlist/desni klik na kanal/Channel Settings/i pod EPG name nadji odgovarajuci tag za taj kanal

5. mv71mv

mv71mv

Zahvala:
    0
    Hvala Nightwolf puno, sve razumeo.

Koristim Xbmc i jedino sto ne znam gde da nadjem spisak streamova ( samo mi to jos fali ), nesto sam nasao ali ne znam koji deo da upisem...napisi mi neki primer :)
    Boki71 je sve objasnio stim da onaj deo gde treba da se ubaci stream nije ( sto je verovatno negde objasnjeno ali nema teorije da ga nadjem ).
    Da li je to ovo:
    Kod:
    Jos ovo da resim pa da vidim da li funkcionise :)
    hvala jos jednom

Poslednja izmena od urednika: 14.10.2013
  6. NightWolf

NightWolf

Zahvala:
    4.965
    Pol:
    Muški
    Strimovi svima fale,to je ono najteze naci. U svakom slucaju ovde imas temu tome posvecenu Internet Radio i TV pa vidi dal tu ima nesto za tebe. Sto se tice strimova gdje se ubacuje u listu,evo ti primer kako treba da izgleda

Kod:

7. boki71

boki71 Uz duplu Anu... Administrator

Zahvala:
    34.644
    Pol:
    Muški
    jel moze dopuna kanala......nesto skandinavaca,malo engleza,turaka i rusa....:???:

Mogu kreirati spisak zelja......:beee:,nije vise od pedesetak kanala.....:)

za ex yu lokalne mi netreba......:beee:

8. SPMC

SPMC

Zahvala:
    69.622
    Pol:
    Muški
    molim te boki, sta bi ti sa EPG za ruske kanale?:roll: ovo nam ne treba....sa tim ces jedino rusku falangu navuci na taj .xml fajl....bolje je da se kompletira komplet unistream i komplet ex-yu podrucje....:yea:

9. NightWolf

NightWolf

Zahvala:
    4.965
    Pol:
    Muški
    Hehe...napravi spisak zelja i posalji,pa cemo viditi sta je moguce a sta ne. Sto se tice Engleza tu nece biti problema,za Turke ce biti tesko a i slabo to ko gleda tako da njima bezveze ne pretrpajemo epg ,Ruse mislim da bi trebalo ubaciti ali samo sportske kanale jer druge niko i ne gleda al ajd prvo da vidim na koje kanale otprilike mislis,sto se tice Skandinavaca na koju zemlju konkretno mislis jer kod njih isti kanali imaju npr. 2-3 zemlje a razlicit je program.

@Thomas Muller Ex-Yu je poprilicno vec popunjen a lokalce mislim da ne treba ni ubacivati, sto se tice ovog oko Rusa oni vec imaju EPG adresu za komplet njihove kanale tako da nema brige.

bicaveki i Vasili Zaitsev se ovo sviđa.
  10. chazy2910

chazy2910 Član

Zahvala:
    119
    Evo ovako druze ruski sportski kanali bili bi odlicni u epg
    Kod:
    I velika pohvala za EPG odlicno...:bafghjd:

ero015 se ovo sviđa.
Status teme:
Zatvorena za pisanje odgovora.

Preporučite stranicu