Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

SERBIAN FORUM templates

Diskusija u 'Novosti, Pitanja i Predlozi u vezi Foruma' započeta od solecar, 27.07.2009.

Status teme:
Zatvorena za pisanje odgovora.

1. solecar

solecar Član

Zahvala:
    14
    Da li je razmišljano o tome da se uvede , kao što sam primetio na pojedinim sajtovima , da se uvede opcija više različitih izgleda sajta , pa da korisnik može sam da bira kako želi da mu izgleda sajt , ili pak da se uvede mogućnost , koju sam takođe video na pojedinim sajtovima , da sam uploaduješ svoju sliku koja bi bila pozadina umesto ove crne boje , a da sve ostalo bude potpuno isto.

2. Student

Student Član

Zahvala:
    0
    Ovo nije grafichki sajt... To shto ti zelish uglavnom se radi na grafichkim sajtova namenjenim za to... Mini Morris sajt je prvi izbacio tu opciju...
    Ipak je ovo Download forum

3. solecar

solecar Član

Zahvala:
    14
    Poznato mi je da je ovo download forum , ali video sam jednom prilikom i na sajtu ovakvog tipa da postoji takva mogućnost , ali ne mogu da se setim koji je sajt u pitanju , te sam zbog toga i predložio pomenuto.

4. Student

Student Član

Zahvala:
    0
    Pa moguce da taj sajt vec ima implementirane opcije promenu boja na forumu...
    To najvishe ako se ne varam ima PHP i SMF... A poshto je ovo izradjen forum, tema maltene od scrtacha odradjenja... malo je teze, mada ideja ti je na mestu... treba ipak da pratimo trandove :)

5. Zorro

Zorro Administrator Administrator

Zahvala:
    363
    Pol:
    Muški
    Verovatno ce biti u buducnosti "light" verzija ali je to dosta posla....pa kada se stigne :)

6. solecar

solecar Član

Zahvala:
    14
    Pa niko ni ne traži da se sve sredi za nekoliko dana. Čak ni Rim nije izgrađen za kratko vreme.:D
    Nije loše da se sada dok je sajt još u fazi izrade , daju predlozi , a da se , što sajt bude postojao sve duže i duže , polako uvode neki od predloga članova foruma , jer ovaj sajt to zaista i zaslužuje. ovo je prvi put da sam naišao na sajt ovakvog tipa , koji je potpuno mdrukčiji od ostalih , naravno u pozitivnom smislu. Na drugim sajtovima bi te obično izvređali zbog onog što si uradio i rekli ti da se baviš druigim stvarima , jer u tim stvarima koje si im pokazao , loš si i nikada nećeš biti dobar.
    Zbog dobrhih ljudi koji posećuju ovaj sajt , i zbog toga što je ovaj sajt jedan od najboljih , po mom mišljenju , ja nameravam da doprinesem da on bude još bolji , koliko god to budem mogao , pa makar to bilo i sa predlozima za njegovo poboljšanje (figurativno govoreći).

7. Zorro

Zorro Administrator Administrator

Zahvala:
    363
    Pol:
    Muški
    To smo radili, to radimo i to cemo raditi i u buducnosti.

8. solecar

solecar Član

Zahvala:
    14
    Ja sam to više generalno rekao , a ne predlagao , jer znam da je to već rađeno i da će biti rađeno. Sa time sam se već upoznao i polako se upoznajem sa svime na sajtu , jer sam tek nešto manje od nedelju dana počeo aktivno da se bavim svime što se dešava na asajtu , i uvideo koliko on nzaista dobar , te pom,ažem da on bude još bolji , koliko god je to u mojoj moći.

9. niko1984

niko1984

Zahvala:
    0
    to bi stvarno bilo zanimljivo i veoma kreativno a i oslikavalo bi raspolozenje coveka

10. Ulukiora

Ulukiora Član

Zahvala:
    8
    Ozivljavate temu stariju od godinu dana.

Status teme:
Zatvorena za pisanje odgovora.

Preporučite stranicu