Član
Učlanjen(a)
25.07.2010
Poruka
73
Nisam siguran jesam li dobru kategoriju izabrao ali svejedno mozda admini mogu to prebaciti posle.

Nedavno sam napravio site Game Reviews i otprilike ide sve po planu iako nisam ni blizu da stranicu zavrsim.

Zanima me moze li mi ko reci neke web direktorije koji bez registracije dodaju link ili neki strani web direktorij. Bio sam nasao jednu stranu koja automatski postavlja linkove u direktorije ali nisam uspio naci vise takvih stranica te sad moram rucno dodavati.

Ako neko ima da je zainteresovan za razmjenu linkova moze me kontaktirati... hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
2
Besplatno dodavanje linkova

E, sad ja nisam siguran da li smem da postavljam linkove, ali adresu koju sam postavio ispod je korisna iz više razloga i može lepo poslužiti svima koji žele da za početak postave linkove na poznate svetske direktorijume. Uglavnom je dodavanje automatsko i nije potreban povratni link.

search engine submission
 
Član
Učlanjen(a)
25.07.2010
Poruka
73
brate od tog automatskog submita nema nista... vjeruj. gubljenje vremena
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2011
Poruka
1
Imaš dosta SEO programa koji ti omogućavaju da provjeriš da li je sajt optimiziran i šta trebaš uraditi da to promijeniš. Evo par stranica kao početak SEO optimizacije, što naravno predstavlja samo dio onogo što je potrebno uraditi.
 
Natrag
Top