Sedam stvari u seksu koje žene mrze

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
23. 02. 2010. 17:52h| Vestionline

Sedam stvari u seksu koje žene mrze

Nijedan muškarac ne želi titulu lošeg ljubavnika. Kao i za sve počasne nazive u životu, i za titulu savršenog ljubavnika valja se potruditi.

2332_sex_kf.jpg


Žena voli maštovite ljubavnike. Ona voli muškarca koji zna da pogodi njene želje i koji iz njenih uzdaha i pokreta čita šta ona želi. Svaki muškarac, uz malo volje, može da postane sjajan ljubavnik. To je veština koja se uči, a najpre treba otkriti šta žene mrze u krevetu.



Suviše pažljivi muškarci
Kad muškarac u krevetu ženu pita: 'Mogu li? Smem li?', njoj to uopšte nije seksi. Takva pitanja ženama ruše raspoloženje. Pravi ljubavnik zna šta žena hoće, a i zna da čita suptilne znakove koje mu ona šalje.



34529_seks6_t.jpg


Mehanički seks

Seks bez strasti ženama je dosadan. One to doživljavaju kao ispunjavanje obaveze i loše potrošeno vreme. To, naravno, ne znači da svaki seks mora biti beskrajno strastven, ali ako je prečesto mehanički, žena će ostati nezadovoljna.


Preglasno ili pretiho stenjanje
Preglasan ljubavnik može biti iritantan. Jednako tako nije privlačan ni onaj koji samo ćuti. Najbolje je pronaći zlatnu sredinu. Uzdasima joj dajte do znanja da ste uzbuđeni i da uživate, ali nikako nemojte da preterujete.



35503_jbsbreakfast_t.jpg


Monotonija

Ako vaša partnerka može da predvidi svaki vaš potez, znajte da vam se u seks uvukla monotonija. To ženama nije nimalo seksi. Problem nije tako strašan i brzo se rešava uz pomoć mašte. Unesite novosti, isprobajte i ostale prostorije u kući, a ne samo spavaću sobu.


Nesklonost eksperimentiranju

Ako ste u dugoj vezi, nemojte da se bojite da eksperimentišete. Seksualni život vremenom može postati rutinski i dosadan. To se svima događa. Isprobajte nove poze, igrajte razne uloge, a možete pokušati i sa seksi igračkama. Žene ne vole previše konzervativne muškarce koji nisu otvoreni za novotarije.



34532_seks10_t.jpg


Predug oralni seks

Većina žena voli oralni seks, ali ne vole kada se muškarac predugo izgubi u međunožju. Postoje muškarci koji svu pažnju posvećuju samo njenoj vagini, a ako to traje predugo, ženama postane dosadno.


Zečji seks

Žene uopšte ne pali kad je muškarac u seksu brz kao zec. One ne vide svrhu takvog seksa. Najbolje je kad partner drži ritam, odnosno kad je na trenutke nežan, a na trenutke žestok.



 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
mehanički prihvatam da je truba...
a monotonost i nesklonost eksperimentisanju bi stavio u istu grupu...takodje trubadursku...
a galamljenje/nečujnost, zečji i oralni seks, mislim da zavisi prvo od trenutne percepcije partnera/okoline/trenutka pa tek onda stupa pitanje šta volimo i kako...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Ma naravno. :)
A tek "predug oralni seks", zar to postoji? :-D
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
taj oralni je sličan kao ono "nema velikih grudi sve mogu da budu veće",bar moje iskustvo
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
opet se vracamo na staro. savrsenstvo ... da li tako nesto postoji ...
budi ovakav, budi onakav, nemoj ovo, nemoj ono, staradis , kako to radis, zasto jedes tako ... aman ljudi, pa ko ce da popamti sve to. znate onu staru, ili jesi ili nisi ... sta mislite o tome ?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Mislim da si u pravu, Nikola. :)
Ali opet, niko ne traži da se sve popamti odjednom... a već smo više puta došli do zaključka da je za dobar seks potrebno razumevanje, poštovanje, ljubav, za šta uglavnom treba i vreme... :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Džaba pamtiti, svaka priča je novi početak i verovatno ne pasuje sve ko u prethodno doživljenoj priči...
Zamisli ako ja uživam u oralnom seksu, ne da mi se pruža, nego da želim nekom da priuštim beskrajno zadovoljstvo...
Pa ako taj negoduje i ja mogu valjda da budem nezadovoljan...
Jedan primer a ima ih hiljadu...
Al osnov je kod "ozbiljnih" priča, otvorena iskrena, ona sve reši... Jes traži ponekad i kompromis...
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Mislim da si u pravu, Nikola. :)
Ali opet, niko ne traži da se sve popamti odjednom... a već smo više puta došli do zaključka da je za dobar seks potrebno razumevanje, poštovanje, ljubav, za šta uglavnom treba i vreme... :)

Mislim da je ovde sve rečeno i da ne bih imao šta da dodam....:)
 
Natrag
Top